Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace

Profil společnosti

SOLAR controls s.r.o. je ryze česká firma, která si klade za cíl vyvíjet elektronické řídicí systémy a další produkty špičkové kvality. Orientujeme se především na elektronické systémy pro obnovitelné zdroje energie, tj. fotovoltaické elektrárny, úsporné vytápění a další. Společným jmenovatelem všech našich elektronických modulů jsou energetické úspory.

Novinka 20. 6. 2016! Plnohodnotné bezdrátové ovládání spotřebičů přes WATTrouter ECO! WATTrouter ECO lze rozšířit o moduly SC-Gateway a SC-Router a tímto lze ovládat dalších až 6 spotřebičů připojených na bezdrátový modul (jakýkoli typ regulace) nebo spínací zásuvky (režim ON/OFF). Pro podrobnější informace viz uživatelská příručka WATTrouteru ECO, modulů SC-Gateway a SC-Router a bezdrátových zásuvek.

Klikněte pro zvětšení


Akční nabídka! Využijte slevu na multipack WATTrouter M a Heating Control! Podrobněji k této nabídce viz zde.

Klikněte pro zvětšení

Všechny naše produkty vyhovují přísným kritériím evropských technických norem, ať se již jedná o bezpečnost elektrických zařízení nebo o splnění náročných požadavků z hlediska elektromagnetické kompatibility. Dříve než se naše výrobky dostanou na trh, jsou dlouhodobě a pečlivě testovány.

Naše výrobky lze zakoupit přímo zde v našem elektronickém obchodě. Spolupracujeme i s dodavatelskými firmami a poskytujeme také školení týkající se montáže a instalace produktů. Pro naše distributory a obchodní partnery nabízíme další slevy a benefity.