Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace

Servis

Naše společnost provádí záruční i pozáruční servis našich výrobků a poskytuje technickou podporu montážním a instalačním firmám. Technickou podporu provádíme pouze prostřednictvím e-mailu, telefonicky nejsme schopni adekvátně poradit.

Před zasláním zboží k opravě nebo reklamaci prosíme důkladně prostudujte uživatelskou příručku k danému produktu a v ní uvedené pomůcky k odstraňování závad. Sledujte také sekci Ke stažení a FAQ příslušného produktu. Je velice pravděpodobné, že Váš problém je způsoben chybnou konfigurací nebo zapojením, nebo jej již řeší příslušná aktualizace softwaru nebo firmwaru. Nelze-li závadu odstranit nebo potřebujete pouze poradit s nastavením nebo zapojením, konzultujte váš problém nejprve přímo s naší technickou podporou.

Pokud instalujete naše zařízení a/nebo potřebujete technickou podporu ohledně našeho produktu, obraťte se prosím na naše odborníky na e-mailové adrese info@solarcontrols.cz. Váš dotaz musí být vždy dostatečně objasněn a doplněn např. "printscreeny" nebo datovými soubory z PC.

U produktů podporujících uložení dat na disk osobního počítače zašlete tato data uložená v momentě, kdy vyvstal určitý problém. Typicky se jedná o soubor uložený z ovládacího softwaru k danému produktu. U produktů podporujících webový přístup zašlete přístupové údaje (IP adresu, port HTTP případně port UDP), jsme schopni chování produktu analyzovat online.

V případě, že problém nebo vada stále přetrvá a bude vám i naším technikem doporučeno zaslat zboží ke kontrole, opravě nebo reklamaci, pak doporučujeme postupovat podle následující tabulky. Budete tak mít problém mnohem rychleji vyřešený. V případě reklamace zašlete zboží vždy s příslušným dokladem o nákupu:

Produktová řada Kam poslat na opravu
WATTrouter (jakýkoli model) SOLAR controls s.r.o., Brojova 25, 32600, Plzeň
(do adresy neuvádějte žádná jména!)
Heating Control SOLAR controls s.r.o., Brojova 25, 32600, Plzeň
(do adresy neuvádějte žádná jména!)
Polovodičová relé řady RJ1A, RGC1A, RGS1A ENIKA.CZ s.r.o., Vlkov 33, 509 01 Nová Paka
(distributor a servis výrobků Carlo Gavazzi pro ČR)
Bezdrátové moduly a zásuvky ENcontrol s.r.o., Losiná 337, 332 04, Plzeň
Teplotní čidla a další příslušenství nejprve kontaktujte servisní podporu

Oprava v našem servisním oddělení při dobré součinnosti zákazníka v komunikaci se servisním technikem trvá obvykle jeden týden.


Ceník servisních prací

Ceny pozáručních oprav a oprav v důsledku vad neuznaných v rámci záruky se řídí aktuálně platným ceníkem servisních úkonů. Ceník je ke stažení zde: ceník servisních prací společnosti SOLAR controls s.r.o.