Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Přídělový systém dodávek

16.1.2023
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké poptávky jsme od 9.1.2023 zavedli přídělový systém pro naše nejvíce objednávané produkty. Více informací o tomto způsobu nákupu naleznete zde.

Provoz o svátcích

19.12.2022
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2022 do 2.1.2023 uzavřena a v této době nebudeme přijímat žádné objednávky na zboží z našeho sortimentu. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Informace o dodání Wattrouterů

16.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k prohlubující se krizi na trhu elektronických součástek jsme neustále nuceni omezovat naši výrobu.

Pro aktuální informace ohledně stavu výroby a předpokládaného naskladnění viz tato stránka.

Prosíme nedotazujte se individuálně na dostupnost, neboť podrobnější informace nemáme k dispozici. Tyto dotazy nebudeme zodpovídat.

Změna instalačních krabiček

4.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k lepší dostupnosti dodáváme od 22.8.2022 některé série našich regulátorů v mírně odlišných instalačních krabičkách, které jsou funkčně zcela shodné s původními, pouze jsou designově mírně odlišné - nemají spodní ostrou hranu. Velikost zástavby v rozvaděči, tj. počet modulů a další parametry, se tímto nemění. Absence spodní ostré hrany dále objektivně usnadní i montáž regulátoru v rozvaděči.

Dočasné uzavření servisu

23.8.2022
Vážení zákazníci, upozorňujeme, že v době od 1.9.2022 do 11.9.2022 bude naše servisní oddělení v Plzni z technických důvodů uzavřené. Prosíme, nezasílejte nám v této době servisní zásilky, nebudou moci být doručeny.
 

Heating Control

Regulátor Heating Control je určen pro regulaci vícezdrojového vytápění akumulační nádrže a řízení odběrů z této nádrže.

Tento regulátor disponuje 8 vstupy pro digitální teplotní čidla typu DS18S20 nebo DS18B20, 3 vstupy pro analogová čidla typu NTC, 3 digitálními spínacími vstupy a 6 výstupy.

Regulátor dále disponuje několika konfigurovatelnými regulačními bloky, které umožňují přímé řízení výkonu vhodného typu tepelného čerpadla, řízení 2 topných okruhů, řízení vytápění a filtrace bazénu, řízení kotlů na pevná paliva a další regulační funkce. Některé z těchto regulačních bloků nejsou součástí standardního provedení a v případě potřeby je lze kdykoli později dokoupit jako volitelné softwarové nadstavby.

Regulátor obsahuje funkci propojení se systémem WATTrouter M/Mx po síti Ethernet. Toto propojení umožňuje výhodně kombinovat využití tepelného čerpadla jak podle potřeby vytápění, tak podle dostupného přebytku fotovoltaické elektrárny, kdy se teplo ukládá do akumulační nádrže. Případně lze přetopit dům nebo bazén, je-li přebytků více, než stačí pojmout akumulační nádrž.

Heating Control je zcela bezhlučný, neboť obsahuje pouze pasivně chlazené výkonové spínací prvky. Výkonové polovodičové spínací prvky (triaky), známé z WATTrouteru CWx/M, jsou přítomny taktéž, ale dovolený příkon připojeného spotřebiče je v souladu s uživatelským manuálem omezen, čímž je možné použít pouze pasivní chlazení. Regulátor tedy nemá v sobě zabudován žádný ventilátor.

Činnost regulátoru lze komfortně nastavovat a sledovat pomocí vestavěného webového rozhraní přes síť Ethernet nebo pomocí aplikace pro mobilní telefony na platformě Android a iOS.

Záruka na tento produkt je 24 měsíců.

Montážní příručka, návod k obsluze, technická specifikace a prohlášení o shodě
 

Připojovací schéma ve vektorovém formátu SXE (program ProfiCAD) - pro projektanty a tvorbu projektových dokumentací
 


Ukázka mobilní aplikace

Poznámka: Před objednáním tohoto modelu se ujistěte, zda jste dostatečně odborně zdatní v instalaci a nastavení sítě LAN, popř. znáte odborníka na počítače a sítě (např. příbuzný aj.). Upozorňujeme, že na problémy spojené s nastavením sítě LAN a přístupu z Internetu z naší strany není poskytována žádná uživatelská podpora (jedná se o specifickou problematiku jako u jiných síťových prvků).