Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Dovolená - EXPEDICE

19.5.2024
Vážení zákazníci,

v období 10. - 28. června 2024 bude z důvodu dovolené uzavřena expedice. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky, kromě servisních. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední červnová expedice proběhne 7. června 2024! Děkujeme za pochopení.

Ostatní zdražují, my zlevňujeme!

1.1.2024
Vážení zákazníci, optimalizovali jsme naše výrobní procesy a vstupní náklady, a proto jsme byli schopni snížit i koncové ceny oproti ceníku z roku 2023 až o 20%! Pokud jste naším partnerem (montážní firma, velkoobchod), najdete nové ceny po přihlášení k vašemu obchodnímu účtu. V záložce Nastavení mého účtu klikněte na odkaz Váš aktuální ceník. Nejste-li naším partnerem, platí pro vás koncové ceny uvedené v sekci Přímý nákup.

Provoz o svátcích

20.12.2023
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2023 do 2.1.2024 uzavřena. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Další nákup zboží bude umožněn od 2.1.2024. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Uzavření firmy

1.9.2023
Vážení zákazníci,

v období 4. - 15. září 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena celá naše firma. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky ani nebude v provozu servis. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední expedice před dovolenou proběhne 1. září 2023! Děkujeme za pochopení.

Ukončení přídělového systému

29.8.2023
Vážení zákazníci, z důvodu dostatku součástek pro výrobu od 1.9.2023 rušíme přídělový systém pro všechny námi dodávané výrobky. Všechny produkty jsou nyní v dostatečném počtu skladem.
 

Spočítejte si návratnost investice do WATTrouteru

Na této stránce si můžete orientačně spočítat návratnost zařízení pro vaši fotovoltaickou elektrárnu. Kalkulačka spočítá přibližnou návratnost na základě zadaných údajů pro až 2 ohmické (tepelné) spotřebiče připojené na 2 triakové/SSR výstupy. Tyto výstupy jsou z hlediska využití energie FVE nejlepší. Tepelným spotřebičem může být bojler, podlahové topení, vysoušeč, olejový radiátor, infrazářič, elektropatrona v nádobě solárního systému aj.

Výpočet vychází z průměrných hodnot intenzity a doby ozáření FV panelů v ČR, vlastností regulátoru a dále z našich vlastních zkušeností u zákazníků. Výpočet úspory platí pouze pro energii vyrobenou a dodanou do spotřebiče FV elektrárnou oproti provozu spotřebičů na nízký tarif (HDO). Předpokládá se, že spotřebiče běží v noci (např. bojler se spíná v noci po koupání a v denních spínacích časech HDO se téměř nezapne). Bere se vždy v úvahu celoroční provoz spotřebičů (bojler, akumulace TUV).

Výpočet bere v úvahu cenu systémových služeb za energii, kterou si vyrobíte a zároveň spotřebujete. Systémové služby (skládající se z ceny systémových služeb, podpory výkupu el. z OZE a ceny OTE za činnost zúčtováni) Vám distributor bude účtovat i na tuto energii dle rozhodnutí ERÚ, kterým se stanovují ceny regulovaných služeb souvisejících s dodávkou elektřiny. Z jednoho pohledu je tento poplatek nesmyslný, z druhého zase zabraňuje neúčelnému plýtvání zeleným bonusem podporovanými přebytky v domě. Aktuálně 2016: Tento poplatek se od 1. 1. 2016 již neúčtuje, vaše úspora se tak s WATTrouterem dále zvyšuje!

Upozornění: Kalkulačka je pouze orientačním vodítkem. Skutečná úspora elektřiny závisí na mnoha parametrech objektu (výkon FVE, charakter spotřebičů aj.).

Poznámka: Výchozí cena elektřiny vychází z ceníku ČEZ Elektřina na dobu neurčitou v roce 2024 (tarif D25d, celková cena v nízkém tarifu + POZE, bez položek nezávislých na množství).


Kalkulačka

Jmenovitý výkon vaší FVE: [Wp]

Cena za kWh v nízkém tarifu vč. DPH (bez položek nezávislých na množství): [Kč]

Cena systémových služeb, podpory výkupu OZE a zúčtování OTE za kWh vč. DPH (od 1. 1. 2016 zadejte nulovou částku): [Kč]

Průměrný denní přísun energie do spotřebiče 1 (první priorita): [Wh]

Průměrný denní přísun energie do spotřebiče 2 (druhá priorita): [Wh]

Průměrná ostatní denní spotřeba: [Wh] - uveďte průměrnou denní spotřebu spotřebičů nezapojených na WATTrouter, které zapínáte pouze přes den, kdy FVE vyrábí (pračky, lednice, myčky). Berte v úvahu i týdenní režim, např. chodíte-li do práce, pak v pracovních dnech je přes den spotřeba velmi nízká, přes víkend pak samozřejmě naroste.

Cena regulátoru + instalace vč. DPH (výchozí je cena modelu ECO podle našeho ceníku z roku 2024): [Kč]