Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Obnovení výroby WATTrouter Mx 20A

28.2.2023
Vážení zákazníci, 1. 3. 2023 bude umožněno objednání uvedeného typu v rámci našeho přídělového systému. Jelikož výroba byla obnovena jen v omezeném rozsahu, bude tomu odpovídat i nízké nastavení měsíčních limitů. Pevně věříme, že se situace na trhu elektronických součástek brzy stabilizuje, a my budeme moci obnovit výrobu v plném rozsahu.

Přídělový systém dodávek

16.1.2023
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké poptávky jsme od 9.1.2023 zavedli přídělový systém pro naše nejvíce objednávané produkty. Více informací o tomto způsobu nákupu naleznete zde.

Provoz o svátcích

19.12.2022
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2022 do 2.1.2023 uzavřena a v této době nebudeme přijímat žádné objednávky na zboží z našeho sortimentu. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Informace o dodání Wattrouterů

16.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k prohlubující se krizi na trhu elektronických součástek jsme neustále nuceni omezovat naši výrobu.

Pro aktuální informace ohledně stavu výroby a předpokládaného naskladnění viz tato stránka.

Prosíme nedotazujte se individuálně na dostupnost, neboť podrobnější informace nemáme k dispozici. Tyto dotazy nebudeme zodpovídat.

Změna instalačních krabiček

4.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k lepší dostupnosti dodáváme od 22.8.2022 některé série našich regulátorů v mírně odlišných instalačních krabičkách, které jsou funkčně zcela shodné s původními, pouze jsou designově mírně odlišné - nemají spodní ostrou hranu. Velikost zástavby v rozvaděči, tj. počet modulů a další parametry, se tímto nemění. Absence spodní ostré hrany dále objektivně usnadní i montáž regulátoru v rozvaděči.
 

Servis

Naše společnost poskytuje technickou podporu instalačním firmám a provádí záruční i pozáruční opravy dle informací níže.

Technická podpora

Máte-li technický dotaz k danému produktu, pak před kontaktováním technické podpory nejprve důkladně prostudujte uživatelskou příručku k tomuto produktu a v ní uvedené pomůcky k odstraňování závad. Sledujte také sekci Ke stažení a FAQ příslušného produktu. Je velice pravděpodobné, že Váš problém je způsoben chybnou konfigurací nebo zapojením, nebo jej již řeší příslušná aktualizace softwaru nebo firmwaru.

Nelze-li problém tímto způsobem vyřešit, pak se obraťte na naše odborníky na e-mailové adrese uvedené v sekci Kontakty. Váš dotaz musí být vždy dostatečně objasněn a doplněn datovými soubory z PC (u produktů, kterých se to týká).

Technickou podporu provádíme pouze prostřednictvím e-mailu. Vzhledem ke složitosti zařízení totiž nejsme schopni adekvátně poradit telefonicky.

Soubory konfigurací podle následující tabulky uložte v příslušném softwaru vždy v případě, kdy nastal nějaký problém. Do souboru konfigurace se uloží i aktuální měřené údaje, právě zobrazené statistiky atd. U produktů podporujících rozhraní Ethernet pokud možno zašlete přímo přístupové údaje (veřejnou IP adresu (IPv4) a porty UDP i HTTP), jsme schopni chování produktu analyzovat online. Používáte-li DDNS, můžete poskytnout i tento přístup.

Důležité upozornění: Nikdy nezasílejte pouze prosté snímky obrazovky (printscreen) nebo dokonce fotografie displeje vašeho počítače! Tyto přílohy nám ve většině případů neposkytují dostatečné informace pro analýzu problému!

Důležité upozornění: Technickou podporu týkající se montáže a instalace našich zařízení poskytujeme pouze pro montážní firmy!

Produktová řada Datový soubor
WATTrouter CWx Soubor konfigurace *.wcf v programu WATTconfig
WATTrouter ECO Soubor konfigurace *.wce v programu WATTconfig ECO
WATTrouter M Soubor konfigurace *.wcm v programu WATTconfig M, nebo lépe přímý přístup pro vzdálenou diagnostiku (veřejná IPv4 a port UDP)
WATTrouter Mx Soubor konfigurace *.wcmx v programu WATTconfig Mx, nebo lépe přímý přístup pro vzdálenou diagnostiku (veřejná IPv4 a port UDP)
Heating Control Soubor konfigurace *.xml ve webovém rozhraní přístroje, nebo lépe přímý přístup pro vzdálenou diagnostiku (veřejná IPv4 a port pro UDP i HTTP)

Opravy a reklamace

Je-li produkt prokazatelně vadný a je tedy nutné jej opravit či reklamovat (dle doporučení naší technické podpory, popř. při zřejmé vadě), pak postupujte podle následující tabulky. V případě reklamace zašlete zboží vždy s příslušným dokladem o nákupu:

Produktová řada Kam poslat na reklamaci popř. opravu
WATTrouter (jakýkoli model), Heating Control SOLAR controls s.r.o., Brojova 25, 32600, Plzeň
Provádí se záruční i pozáruční servis.
Důležité upozornění: Zašlete zásadně dle instrukcí uvedených v sekci Kontakty!
Důležité upozornění: Od 1.1.2023 neprovádíme opravy přístrojů, které byly významně poškozeny přepětím, vlhkostí, vysokou teplotou, chemickými vlivy a mechanickou destrukcí, takže vůbec nefungují (nelze je zapnout). Dále také neopravujeme značně znečištěné přístroje, např. působením hmyzu nebo stavebního a jiného prachu. Tyto přístroje rovnou odevzdejte v rámci zpětného odběru elektrozařízení!
Polovodičová relé Carlo Gavazzi ENIKA.CZ s.r.o., Vlkov 33, 509 01 Nová Paka
(distributor a servis výrobků Carlo Gavazzi pro ČR)
Provádí se jen záruční servis.
Důležité upozornění: Záruku nelze uplatnit na relé poškozená zkratem nebo nadproudem (relé je trvale vodivé)!
Bezdrátové moduly a zásuvky ENcontrol s.r.o., Losiná 337, 332 04, Plzeň
Provádí se jen záruční servis.
Důležité upozornění: Záruku nelze uplatnit na bezdrátovou zásuvku poškozenou zkratem nebo nadproudem (spečené kontakty relé atp.)!
Teplotní čidla a další příslušenství Provádí se jen záruční servis.
Je-li zboží stále v záruce, pak nás nejprve kontaktujte.

Oprava v našem servisním oddělení při dobré součinnosti zákazníka v komunikaci se servisním technikem trvá obvykle jeden týden. Po dobu záručního i pozáručního servisu přímo nenabízíme zápůjčky náhradních přístrojů, případné řešení dočasné nefunkčnosti spínání spotřebičů atd. je vždy nutno dohodnout s montážní firmou.


Ceník servisních prací

Ceny pozáručních oprav a oprav v důsledku vad neuznaných v rámci záruky se řídí aktuálně platným ceníkem servisních úkonů. Ceník je ke stažení zde: ceník servisních prací společnosti SOLAR controls s.r.o.