Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace

Profil společnosti

SOLAR controls s.r.o. je ryze česká firma, která si klade za cíl vyvíjet elektronické řídicí systémy a další produkty vysoké kvality. Orientujeme se především na elektronické systémy pro obnovitelné zdroje energie, tj. fotovoltaické elektrárny, úsporné vytápění a další. Společným jmenovatelem všech našich elektronických modulů jsou energetické úspory. Naše historie sahá až do roku 2010, kdy jsme vyvinuli náš první model WATTrouteru řady CWx.

Novinka (červen 2021)! Vydali jsme vylepšené aplikace pro Android a iOS, které kromě sledování zahrnují i téměř plné možnosti konfigurace přístroje! Nové aplikace jsou určeny pro WATTrouter M a WATTrouter Mx. Aplikace jsou volně ke stažení na Google Play a App Storu. Přímé odkazy na tyto aplikace naleznete zde pro Wattrouter M a zde pro WATTrouter Mx.

Nové mobilní aplikace pro WATTrouter M/Mx

Vydáváme rovněž novou aplikaci pro Heating Control, opět pro Android i iOS! Přímé odkazy na tuto aplikaci naleznete zde.

Nová mobilní aplikace pro Heating Control

Všechny naše produkty vyhovují přísným kritériím evropských technických norem, ať se již jedná o bezpečnost elektrických zařízení nebo o splnění náročných požadavků z hlediska elektromagnetické kompatibility. Dříve než se naše výrobky dostanou na trh, jsou dlouhodobě a pečlivě testovány.

Naše výrobky lze zakoupit přímo zde v našem elektronickém obchodě. Spolupracujeme i s dodavatelskými firmami a poskytujeme také školení týkající se montáže a instalace produktů. Pro naše distributory a obchodní partnery nabízíme další slevy a benefity.