Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace

Profil společnosti

SOLAR controls s.r.o. je ryze česká firma, která si klade za cíl vyvíjet elektronické řídicí systémy a další produkty vysoké kvality. Orientujeme se především na elektronické systémy pro obnovitelné zdroje energie, tj. fotovoltaické elektrárny, úsporné vytápění a další. Společným jmenovatelem všech našich elektronických modulů jsou energetické úspory. Naše historie sahá až do roku 2010, kdy jsme vyvinuli náš první model WATTrouteru řady CWx.

Novinka (květen 2022)! Dokončili jsme nový protokol pro sdílení zařízení S-Connect! Tento protokol umožňuje sdílet vstupní a výstupní zařízení našich regulátorů po síti Ethernet a dále i přes stávající bezdrátovou architekturu (SC-Gateway, SC-Router, zásuvky), kde nahrazuje starší dosud používaný protokol.


Protokol postupně obdrží všechny tyto produkty jako součást aktualizace příslušného firmwaru a softwaru:

  • WATTrouter Mx
  • WATTrouter M
  • WATTrouter ECO
  • Heating Control
 

Všechny naše produkty vyhovují přísným kritériím evropských technických norem, ať se již jedná o bezpečnost elektrických zařízení nebo o splnění náročných požadavků z hlediska elektromagnetické kompatibility. Dříve než se naše výrobky dostanou na trh, jsou dlouhodobě a pečlivě testovány.

Naše výrobky lze zakoupit přímo zde v našem elektronickém obchodě. Spolupracujeme i s dodavatelskými firmami a poskytujeme také školení týkající se montáže a instalace produktů. Pro naše distributory a obchodní partnery nabízíme další slevy a benefity.