Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace

Profil společnosti

SOLAR controls s.r.o. je ryze česká firma, která si klade za cíl vyvíjet elektronické řídicí systémy a další produkty vysoké kvality. Orientujeme se především na elektronické systémy pro obnovitelné zdroje energie, tj. fotovoltaické elektrárny, úsporné vytápění a další. Společným jmenovatelem všech našich elektronických modulů jsou energetické úspory.

Novinka (červen 2021)! Vydali jsme vylepšené aplikace pro Android a iOS, které kromě sledování zahrnují i téměř plné možnosti konfigurace přístroje! Nové aplikace jsou určeny pro WATTrouter M a WATTrouter Mx. Aplikace jsou volně ke stažení na Google Play a App Storu. Přímé odkazy na tyto aplikace naleznete zde pro Wattrouter M a zde pro WATTrouter Mx.

Nové mobilní aplikace pro WATTrouter M/Mx

Vydáváme rovněž novou aplikaci pro Heating Control, opět pro Android i iOS! Přímé odkazy na tuto aplikaci naleznete zde.

Nová mobilní aplikace pro Heating Control

Všechny naše produkty vyhovují přísným kritériím evropských technických norem, ať se již jedná o bezpečnost elektrických zařízení nebo o splnění náročných požadavků z hlediska elektromagnetické kompatibility. Dříve než se naše výrobky dostanou na trh, jsou dlouhodobě a pečlivě testovány.

Naše výrobky lze zakoupit přímo zde v našem elektronickém obchodě. Spolupracujeme i s dodavatelskými firmami a poskytujeme také školení týkající se montáže a instalace produktů. Pro naše distributory a obchodní partnery nabízíme další slevy a benefity.