Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Dovolená - EXPEDICE

19.5.2024
Vážení zákazníci,

v období 10. - 28. června 2024 bude z důvodu dovolené uzavřena expedice. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky, kromě servisních. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední červnová expedice proběhne 7. června 2024! Děkujeme za pochopení.

Ostatní zdražují, my zlevňujeme!

1.1.2024
Vážení zákazníci, optimalizovali jsme naše výrobní procesy a vstupní náklady, a proto jsme byli schopni snížit i koncové ceny oproti ceníku z roku 2023 až o 20%! Pokud jste naším partnerem (montážní firma, velkoobchod), najdete nové ceny po přihlášení k vašemu obchodnímu účtu. V záložce Nastavení mého účtu klikněte na odkaz Váš aktuální ceník. Nejste-li naším partnerem, platí pro vás koncové ceny uvedené v sekci Přímý nákup.

Provoz o svátcích

20.12.2023
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2023 do 2.1.2024 uzavřena. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Další nákup zboží bude umožněn od 2.1.2024. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Uzavření firmy

1.9.2023
Vážení zákazníci,

v období 4. - 15. září 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena celá naše firma. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky ani nebude v provozu servis. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední expedice před dovolenou proběhne 1. září 2023! Děkujeme za pochopení.

Ukončení přídělového systému

29.8.2023
Vážení zákazníci, z důvodu dostatku součástek pro výrobu od 1.9.2023 rušíme přídělový systém pro všechny námi dodávané výrobky. Všechny produkty jsou nyní v dostatečném počtu skladem.
 

Akční nabídky

Sleva na WATTrouter pro členy Asociace energetických specialistů

Poskytujeme slevu ve výši 15% pro členy AES. Pro více informací o asociaci viz http://asociacees.cz/.

Sleva se týká pouze regulátorů WATTrouter (tj. v kompletu s měřicím modulem nebo samostatný regulátor) a nevztahuje se na příslušenství ani na jiné naše výrobky. Sleva se vztahuje pouze na přímý nákup těchto produktů za maloobchodní ceny, nelze ji tedy kumulovat s případně přidělenými velkoobchodními cenami.

Jste-li plnohodnotným/přidruženým členem nebo partnerem/exluzivním partnerem AES, můžete čerpat tuto slevu. Zaregistrujte se na našich stránkách a objednejte příslušný produkt na našich stránkách. Do poznámky k objednávce uveďte: "Žádám o slevu v rámci členství v AES.". V objednávce uveďte přesné fakturační údaje tak, jak jsou zapsány v seznamu členů AES na http://asociacees.cz/seznam-clenu, případně nám na email uvedený v sekci Kontakty zašlete jiný doklad prokazující členství. Dodací adresa může být libovolná. Objednávku poté potvrďte. Slevu vám následně přiznáme při zpracování objednávky. V případě zvolené platby předem nehraďte zálohovou fakturu s plnou cenou, která Vám přijde ihned po potvrzení objednávky! Vyčkejte, až vám pošleme aktualizovanou zálohovou fakturu se sníženou cenou.

Upozornění

Slevy již nelze čerpat na následující akční nabídky:

  • E.ON WATTrouter - tato akce skončila v březnu 2017.
  • Multipack WATTrouter M + Heating Control - tato akce skončila v červnu 2017.
  • Limitovaná akční nabídka WATTrouter M SSR - tato akce skončila v srpnu 2021.