Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Dovolená - EXPEDICE

19.5.2023
Vážení zákazníci,

v období 12. - 30. června 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena expedice. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky, kromě servisních. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední červnová expedice proběhne 9. června 2023! Děkujeme za pochopení.

ENcontrol spotProcessor

3.5.2023
Vážení zákazníci, oznamujeme zahájení prodeje nového produktu pro regulaci podle spotových cen OTE, který lze použít jako doplněk k instalaci WATTrouteru Mx. Více informací o tomto produktu viz zde.

Obnovení výroby WATTrouter Mx 20A

28.2.2023
Vážení zákazníci, 1. 3. 2023 bude umožněno objednání uvedeného typu v rámci našeho přídělového systému. Jelikož výroba byla obnovena jen v omezeném rozsahu, bude tomu odpovídat i nízké nastavení měsíčních limitů. Pevně věříme, že se situace na trhu elektronických součástek brzy stabilizuje, a my budeme moci obnovit výrobu v plném rozsahu. Aktuální informace ohledně stavu výroby je stále možné sledovat zde.

Přídělový systém dodávek

16.1.2023
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké poptávky jsme od 9.1.2023 zavedli přídělový systém pro naše nejvíce objednávané produkty. Více informací o tomto způsobu nákupu naleznete zde.

Provoz o svátcích

19.12.2022
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2022 do 2.1.2023 uzavřena a v této době nebudeme přijímat žádné objednávky na zboží z našeho sortimentu. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!
 

Akční nabídky

Sleva na WATTrouter pro členy Asociace energetických specialistů

Poskytujeme slevu ve výši 15% pro členy AES. Pro více informací o asociaci viz http://www.asociacees.cz/.

Sleva se týká pouze regulátorů WATTrouter (tj. v kompletu s měřicím modulem nebo samostatný regulátor) a nevztahuje se na příslušenství ani na jiné naše výrobky. Sleva se vztahuje pouze na přímý nákup těchto produktů za maloobchodní ceny, nelze ji tedy kumulovat s případně přidělenými velkoobchodními cenami.

Jste-li plnohodnotným/přidruženým členem nebo partnerem/exluzivním partnerem AES, můžete čerpat tuto slevu. Zaregistrujte se na našich stránkách a objednejte příslušný produkt na našich stránkách. Do poznámky k objednávce uveďte: "Žádám o slevu v rámci členství v AES.". V objednávce uveďte přesné fakturační údaje tak, jak jsou zapsány v seznamu členů AES na http://www.asociacees.cz/seznam-clenu, případně nám na email uvedený v sekci Kontakty zašlete jiný doklad prokazující členství. Dodací adresa může být libovolná. Objednávku poté potvrďte. Slevu vám následně přiznáme při zpracování objednávky. V případě zvolené platby předem nehraďte zálohovou fakturu s plnou cenou, která Vám přijde ihned po potvrzení objednávky! Vyčkejte, až vám pošleme aktualizovanou zálohovou fakturu se sníženou cenou.

Upozornění

Slevy již nelze čerpat na následující akční nabídky:

  • E.ON WATTrouter - tato akce skončila v březnu 2017.
  • Multipack WATTrouter M + Heating Control - tato akce skončila v červnu 2017.
  • Limitovaná akční nabídka WATTrouter M SSR - tato akce skončila v srpnu 2021.