Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Uzavření firmy

1.9.2023
Vážení zákazníci,

v období 4. - 15. září 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena celá naše firma. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky ani nebude v provozu servis. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední expedice před dovolenou proběhne 1. září 2023! Děkujeme za pochopení.

Ukončení přídělového systému

29.8.2023
Vážení zákazníci, z důvodu dostatku součástek pro výrobu od 1.9.2023 rušíme přídělový systém pro všechny námi dodávané výrobky. Všechny produkty jsou nyní v dostatečném počtu skladem.

Dovolená - EXPEDICE

19.5.2023
Vážení zákazníci,

v období 12. - 30. června 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena expedice. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky, kromě servisních. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední červnová expedice proběhne 9. června 2023! Děkujeme za pochopení.

ENcontrol spotProcessor

3.5.2023
Vážení zákazníci, oznamujeme zahájení prodeje nového produktu pro regulaci podle spotových cen OTE, který lze použít jako doplněk k instalaci WATTrouteru Mx. Více informací o tomto produktu viz zde.

Obnovení výroby WATTrouter Mx 20A

28.2.2023
Vážení zákazníci, 1. 3. 2023 bude umožněno objednání uvedeného typu v rámci našeho přídělového systému. Jelikož výroba byla obnovena jen v omezeném rozsahu, bude tomu odpovídat i nízké nastavení měsíčních limitů. Pevně věříme, že se situace na trhu elektronických součástek brzy stabilizuje, a my budeme moci obnovit výrobu v plném rozsahu. Aktuální informace ohledně stavu výroby je stále možné sledovat zde.
 

Software

ONEinspect

Námi vyvíjený software ONEinspect je špičkovým nástrojem pro diagnostiku a testování embedded systémů v reálném čase. Podrobněji viz https://oneembedded.com.

S-Connect

S-Connect je náš nový softwarový protokol pro sdílení vstupně výstupních zařízení. Tento protokol umožňuje sdílet vstupní a výstupní zařízení našich přístrojů prostřednictvím sítě Ethernet a také prostřednictvím stávající bezdrátové architektury (SC-Gateway, SC-Router, zásuvky).

Popis protokolu pro uživatele naleznete v uživatelské příručce příslušného produktu.

Popis protokolu pro programátory není veřejně dostupný, protože protokol je uzavřený. Pokud jste výrobcem OEM zařízení a chtěli byste protokol integrovat do svých produktů, můžete požádat o podrobný popis. To vyžaduje podepsání smlouvy NDA s námi. Po podepsání NDA vám můžeme poskytnout vzorový projekt (ANSI-C projekt pro architekturu Cortex-M3) a podrobný popis tohoto protokolu v angličtině. Máte-li o toto zájem, pak nás kontaktujte.