Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace

Kontaktní údaje


SOLAR controls s.r.o.

IČ: 29109795
DIČ: CZ29109795
Zapsána u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 25402
www.solarcontrols.cz

Sídlo společnosti:

Brojova 2053/25
326 00 Plzeň
Česká republika


Pozor: V sídle naší společnosti není prodejna ani jiná provozovna se stálou otevírací dobou! Každou osobní návštěvu je tedy zapotřebí nejprve s námi dohodnout (tel., email)!V případě zasílání servisních zásilek na naši adresu Vás žádáme o zaslání formou balíku, přičemž uvádějte pouze název firmy bez jména konkrétního zaměstnance! Přepravci prosím vždy sdělte telefonní číslo a emailový kontakt uvedené níže. Oba vaše kontakty (tj. email a telefonní číslo) také uveďte v průvodním dopise v zásilce. Přijímáme pouze zásilky z ČR, zásilky ze zahraničí (Slovensko atp.) s námi nejprve konzultujte, jinak neručíme za jejich převzetí. V poslední době doporučujeme používat služby přímo specializované na přepravu balíků (PPL, DPD, GLS, Zásilkovna), nikoli Českou poštu.
Můžete použít i následující výdejní místa, umístěná poblíž naší firmy, nebo nám alespoň umožněte přesměrování zásilky do těchto provozoven:
  • Sušická 148, 326 00 Plzeň 2-Slovany-Božkov (PPL, nutno poslat jako PPL PARCEL CZ PRIVATE)
  • Plzeň, Koterovská/Sladová 2794/7 (Zásilkovna)
 
Usnadníte nám tím převzetí zásilky v době naší nepřítomnosti ve firmě.


Máte-li dotaz k našemu produktu popř. máte potíže s nastavením, zapojením nebo některou funkcí, postupujte vždy podle těchto instrukcí. Montáže, instalace a konkrétní návrhy zapojení neprovádíme, soustřeďujeme se pouze na výrobu a prodej našich produktů. V případě vašeho zájmu o instalaci našich produktů kontaktujte naše partnerské firmy.


Kontakty

Obchodní informace, objednávky, technická podpora
Prosíme, chcete-li nás kontaktovat, využívejte přednostně elektronickou poštu. Technickou podporu týkající se montáže a instalace našich zařízení poskytujeme pouze pro montážní firmy! Děkujeme za pochopení.
Tel.: +420 774 208 277
E-mail: info@solarcontrols.cz