Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Uzavření firmy

1.9.2023
Vážení zákazníci,

v období 4. - 15. září 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena celá naše firma. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky ani nebude v provozu servis. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední expedice před dovolenou proběhne 1. září 2023! Děkujeme za pochopení.

Ukončení přídělového systému

29.8.2023
Vážení zákazníci, z důvodu dostatku součástek pro výrobu od 1.9.2023 rušíme přídělový systém pro všechny námi dodávané výrobky. Všechny produkty jsou nyní v dostatečném počtu skladem.

Dovolená - EXPEDICE

19.5.2023
Vážení zákazníci,

v období 12. - 30. června 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena expedice. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky, kromě servisních. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední červnová expedice proběhne 9. června 2023! Děkujeme za pochopení.

ENcontrol spotProcessor

3.5.2023
Vážení zákazníci, oznamujeme zahájení prodeje nového produktu pro regulaci podle spotových cen OTE, který lze použít jako doplněk k instalaci WATTrouteru Mx. Více informací o tomto produktu viz zde.

Obnovení výroby WATTrouter Mx 20A

28.2.2023
Vážení zákazníci, 1. 3. 2023 bude umožněno objednání uvedeného typu v rámci našeho přídělového systému. Jelikož výroba byla obnovena jen v omezeném rozsahu, bude tomu odpovídat i nízké nastavení měsíčních limitů. Pevně věříme, že se situace na trhu elektronických součástek brzy stabilizuje, a my budeme moci obnovit výrobu v plném rozsahu. Aktuální informace ohledně stavu výroby je stále možné sledovat zde.
 

Kontaktní údaje


SOLAR controls s.r.o.

IČ: 29109795
DIČ: CZ29109795
Zapsána u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 25402
www.solarcontrols.cz

Sídlo společnosti

Brojova 2053/25
326 00 Plzeň
Česká republika

V sídle naší společnosti není prodejna ani jiná provozovna se stálou otevírací dobou! Každou osobní návštěvu je tedy zapotřebí nejprve s námi dohodnout (tel., email)!

Kontakty

Obchodní informace, technická podpora:
Tel.: +420 774 208 277
E-mail: info@solarcontrols.cz

Máte-li technický dotaz k našemu produktu popř. máte potíže s nastavením, zapojením nebo některou funkcí, postupujte zásadně podle těchto instrukcí.

Důležité upozornění: Od 1.1.2023 jsme omezili provoz telefonické i emailové podpory. Nereagujeme na:
  • Žádosti o cenové nabídky. Vaše ceny a termíny dodání zjistíte v sekci přímý nákup po přihlášení do vašeho obchodního účtu.
  • Žádosti o zasílání faktur a jiných dokladů. Pokud vám uvedený doklad nedorazil v rámci emailové zprávy, stáhněte si jej v sekci moje objednávky po přihlášení do vašeho obchodního účtu.
  • Poptávky montáží, instalací, konkrétních návrhů zapojení. V případě vašeho zájmu o instalaci a nastavení našich produktů kontaktujte naše partnerské firmy.
  • Dotazy nesouvisející s našimi produkty, dotazy na srovnání s konkurenčními výrobky atp.
 

Instrukce pro zasílání servisních/reklamačních zásilek

Servisní a reklamační zásilky zasílejte výhradně formou balíku pomocí níže uvedených dopravců. Použijte pouze takové služby těchto dopravců, které zajistí doručení zásilek přímo do níže uvedených výdejních míst, kde si je posléze vyzvedneme (zpravidla jsou tyto služby u dopravců cenově nejvýhodnější).

Důležité upozornění: Přepravci vždy sdělte telefonní číslo a emailový kontakt uvedené výše, jinak zásilku nebudeme moci vyzvednout! Vždy také přiložte průvodní dopis k zásilce, kde bude uveden váš email i telefonní číslo!

Důležité upozornění: V případě, že je servisní oddělení naší firmy dočasně uzavřeno (popř. celá naše firma), pak nám zásilky nezasílejte a vyčkejte na opětovné otevření! Zabráníte tak případnému vrácení vaší zásilky.

Důležité upozornění: Pokud to systém přepravce nevyžaduje, tak adresu naší firmy vůbec nevyplňujte! Pokud to systém přepravce vyžaduje, uveďte vždy naši adresu uvedenou výše, přičemž uvádějte pouze název firmy bez jména konkrétního zaměstnance. Nikdy nezadávejte adresu výdejního místa!

Přepravní službaOdkazVýdejní místo
DPD https://www.dpd.com/cz/cs/poslat-balik/
služba Pobočka / Box
Moje Trafika, Sušická 148/29, 32600 Plzeň (DPD pickup) - nově od 1.10.2023
GLS https://e-balik.cz/orderfront/default
služba Doručení balíku do ParcelShopu
Moje Trafika, Sušická 148/29, 32600 Plzeň (GLS Parcel Box)- nově od 1.10.2023
Zásilkovna (doporučeno) https://www.zasilkovna.cz/odeslani
služba Doručení na výdejní místo
návod k odeslání
La Kytka - květinový ateliér, Slovanská 1076/167 326 00 Plzeň- nově od 1.7.2023
Důležité upozornění: Neposílejte servisní zásilky Českou poštou ani jinými přepravními službami (PPL, Toptrans, Fofr atd.). Tyto zásilky nepřevezmeme!

Zpětné odeslání servisní zásilky od nás proběhne vždy přepravní službou DPD.


Podporujeme

Člověk v tísni
nevládní nezisková organizace
Sbírka SOS Ukrajina
Centrum BAZALKA, o.p.s.
U Jeslí 198/13
370 01 České Budějovice
Logo Centrum Bazalka o.p.s.
Nadace ZOO Plasy Plzeňská 37
331 01 Plasy
Naše reklama v areálu ZOO Plasy Naše reklama v areálu ZOO Plasy