Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Přídělový systém dodávek

16.1.2023
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké poptávky jsme od 9.1.2023 zavedli přídělový systém pro naše nejvíce objednávané produkty. Více informací o tomto způsobu nákupu naleznete zde.

Provoz o svátcích

19.12.2022
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2022 do 2.1.2023 uzavřena a v této době nebudeme přijímat žádné objednávky na zboží z našeho sortimentu. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Informace o dodání Wattrouterů

16.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k prohlubující se krizi na trhu elektronických součástek jsme neustále nuceni omezovat naši výrobu.

Pro aktuální informace ohledně stavu výroby a předpokládaného naskladnění viz tato stránka.

Prosíme nedotazujte se individuálně na dostupnost, neboť podrobnější informace nemáme k dispozici. Tyto dotazy nebudeme zodpovídat.

Změna instalačních krabiček

4.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k lepší dostupnosti dodáváme od 22.8.2022 některé série našich regulátorů v mírně odlišných instalačních krabičkách, které jsou funkčně zcela shodné s původními, pouze jsou designově mírně odlišné - nemají spodní ostrou hranu. Velikost zástavby v rozvaděči, tj. počet modulů a další parametry, se tímto nemění. Absence spodní ostré hrany dále objektivně usnadní i montáž regulátoru v rozvaděči.

Dočasné uzavření servisu

23.8.2022
Vážení zákazníci, upozorňujeme, že v době od 1.9.2022 do 11.9.2022 bude naše servisní oddělení v Plzni z technických důvodů uzavřené. Prosíme, nezasílejte nám v této době servisní zásilky, nebudou moci být doručeny.
 

Podmínky velkoobchodní spolupráce

Velkoobchodní ceny poskytujeme pouze subjektům, které se zabývají elektroinstalací nebo instalací fotovoltaických a větrných elektráren (dále montážní firma) a dále elektrotechnickým velkoobchodům či specializovaným velkoobchodům se solární technikou (dále velkoobchod). Velkoobchodní ceny se liší pro montážní firmy a pro velkoobchody. Ceny pro velkoobchody jsou výhodnější.

Instalační firmy

Pod pojmem instalační/montážní firma rozumíme společnost zabývající se instalací fotovoltaických (FVE) nebo větrných elektráren (VTE) nebo elektroinstalacemi obecně. Společnost musí mít vždy adekvátní webovou prezentaci a musí být zřejmé a dohledatelné, že se jedná o instalační firmu.

Ceník pro montážní firmy poskytneme na vyžádání.

V roce 2023 přijímáme nové žádosti jen od instalačních firem, jejichž hlavní činností je instalace fotovoltaiky, a to s nejméně roční praxí v oboru. Webové stránky musí obsahovat příslušné informace a dostatečný počet referencí.

Velkoobchody

Pod pojmem velkoobchod rozumíme velkou společnost s minimálním ročním obratem 100 mil. Kč, která dodává kompletní elektrotechnický sortiment nebo se zaměřuje na specializovaný sortiment pro stavbu FVE, popř. VTE, a dodává kompletní příslušenství pro tyto stavby (tj. střídače, panely, baterie, konstrukce atd.) montážním firmám. Společnost musí mít vždy adekvátní webovou prezentaci a musí být zřejmé a dohledatelné, že se jedná o elektrotechnický velkoobchod, případně velkoobchod s příslušnou specializací.

Ceník pro velkoobchody poskytneme na vyžádání.

V roce 2023 je příjem žádostí o velkoobchodní ceny kategorie velkoobchod pozastaven.

Postup pro přiznání velkoobchodních cen

Pro přiznání velkoobchodních cen je nezbytné postupovat následujícím způsobem:

  1. Zaregistrujte vaši firmu na našich stránkách (pokud ještě není). Vyplňte veškeré požadované údaje. Zejména název, fakturační adresu, IČ a DIČ vaší společnosti.
  2. Ihned poté požádejte o přiznání velkoobchodních cen na našem kontaktním emailu, viz sekce Kontakty. V rámci této žádosti věrohodným způsobem doložte výše uvedené podmínky.
    Zejména je nutné doložit email, na který proběhla vaše registrace a odkaz na webové stránky vaší společnosti, kde bude vidět rozsah vaší činnosti. Sdělte nám také působnost, tj. v jakém kraji především působíte.
  3. Posoudíme vaši žádost.
  4. Bude-li žádost schválena, pak budete moci objednat jakékoli zboží a vaše ceny se již budou řídit příslušným velkoobchodním ceníkem.
  5. Po schválení realizujte po přihlášení v našem eshopu neprodleně úvodní objednávku, v níž objednejte nejméně 3 námi vyráběné přístroje (libovolné 3 komplety WATTrouter popř. samostatné regulátory).
  6. Nebude-li žádost schválena nebo nebude-li bezodkladně po schválení realizována výše uvedená úvodní objednávka, bude vaše registrace zachována pro objednávky s maloobchodními cenami.
 

Poznámka: Výše uvedené 3 komplety nebo samostatné regulátory jsou vstupní podmínkou pro přiznání velkoobchodních cen. Lze objednat 3 kusy jednoho produktu nebo libovolnou jejich kombinaci.

Poznámka: Nelze-li se v daný okamžik registrovat na našich stránkách, vyčkejte s vaší žádostí až to bude možné.

Důležité upozornění: Vyhrazujeme si právo vaši žádost zamítnout i v případě splnění všech výše uvedených podmínek, například z důvodu nadměrné poptávky.

Důležité upozornění: V případě schválení vaší žádosti bude vaše firma automaticky zveřejněna na stránce Montážní firmy a tedy nám vaší žádostí udělujete s tímto zveřejněním souhlas.

Důležité upozornění: V případě neaktivity obchodního partnera po dobu 36 měsíců od data poslední objednávky se velkoobchodní ceny ruší a pro obnovení spolupráce je třeba znovu uplatnit výše uvedený postup.