Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Dovolená - EXPEDICE

19.5.2023
Vážení zákazníci,

v období 12. - 30. června 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena expedice. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky, kromě servisních. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední červnová expedice proběhne 9. června 2023! Děkujeme za pochopení.

ENcontrol spotProcessor

3.5.2023
Vážení zákazníci, oznamujeme zahájení prodeje nového produktu pro regulaci podle spotových cen OTE, který lze použít jako doplněk k instalaci WATTrouteru Mx. Více informací o tomto produktu viz zde.

Obnovení výroby WATTrouter Mx 20A

28.2.2023
Vážení zákazníci, 1. 3. 2023 bude umožněno objednání uvedeného typu v rámci našeho přídělového systému. Jelikož výroba byla obnovena jen v omezeném rozsahu, bude tomu odpovídat i nízké nastavení měsíčních limitů. Pevně věříme, že se situace na trhu elektronických součástek brzy stabilizuje, a my budeme moci obnovit výrobu v plném rozsahu. Aktuální informace ohledně stavu výroby je stále možné sledovat zde.

Přídělový systém dodávek

16.1.2023
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké poptávky jsme od 9.1.2023 zavedli přídělový systém pro naše nejvíce objednávané produkty. Více informací o tomto způsobu nákupu naleznete zde.

Provoz o svátcích

19.12.2022
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2022 do 2.1.2023 uzavřena a v této době nebudeme přijímat žádné objednávky na zboží z našeho sortimentu. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!
 

Podmínky velkoobchodní spolupráce

Velkoobchodní ceny poskytujeme pouze subjektům, které se zabývají elektroinstalací nebo instalací fotovoltaických a větrných elektráren (dále montážní firma) a dále elektrotechnickým velkoobchodům či specializovaným velkoobchodům se solární technikou (dále velkoobchod). Velkoobchodní ceny se liší pro montážní firmy a pro velkoobchody. Ceny pro velkoobchody jsou výhodnější.

Instalační firmy

Pod pojmem instalační/montážní firma rozumíme společnost zabývající se instalací fotovoltaických (FVE) nebo větrných elektráren (VTE) nebo elektroinstalacemi obecně. Společnost musí mít vždy adekvátní webovou prezentaci a musí být zřejmé a dohledatelné, že se jedná o instalační firmu.

Ceník pro montážní firmy poskytneme na vyžádání.

V roce 2023 přijímáme nové žádosti jen od instalačních firem, jejichž hlavní činností je instalace fotovoltaiky, a to s nejméně roční praxí v oboru. Webové stránky musí obsahovat příslušné informace a dostatečný počet referencí.

Velkoobchody

Pod pojmem velkoobchod rozumíme velkou společnost s minimálním ročním obratem 100 mil. Kč, která dodává kompletní elektrotechnický sortiment nebo se zaměřuje na specializovaný sortiment pro stavbu FVE, popř. VTE, a dodává kompletní příslušenství pro tyto stavby (tj. střídače, panely, baterie, konstrukce atd.) montážním firmám. Společnost musí mít vždy adekvátní webovou prezentaci a musí být zřejmé a dohledatelné, že se jedná o elektrotechnický velkoobchod, případně velkoobchod s příslušnou specializací.

Ceník pro velkoobchody poskytneme na vyžádání.

V roce 2023 je příjem žádostí o velkoobchodní ceny kategorie velkoobchod pozastaven.

Postup pro přiznání velkoobchodních cen

Pro přiznání velkoobchodních cen je nezbytné postupovat následujícím způsobem:

  1. Zaregistrujte vaši firmu na našich stránkách (pokud ještě není). Vyplňte veškeré požadované údaje. Zejména název, fakturační adresu, IČ a DIČ vaší společnosti.
  2. Ihned poté požádejte o přiznání velkoobchodních cen na našem kontaktním emailu, viz sekce Kontakty. V rámci této žádosti věrohodným způsobem doložte výše uvedené podmínky.
    Zejména je nutné doložit email, na který proběhla vaše registrace a odkaz na webové stránky vaší společnosti, kde bude vidět rozsah vaší činnosti. Sdělte nám také působnost, tj. v jakém kraji především působíte.
  3. Posoudíme vaši žádost.
  4. Bude-li žádost schválena, pak budete moci objednat jakékoli zboží a vaše ceny se již budou řídit příslušným velkoobchodním ceníkem.
  5. Po schválení realizujte po přihlášení v našem eshopu neprodleně úvodní objednávku, v níž objednejte nejméně 3 námi vyráběné přístroje (libovolné 3 komplety WATTrouter popř. samostatné regulátory).
  6. Nebude-li žádost schválena nebo nebude-li bezodkladně po schválení realizována výše uvedená úvodní objednávka, bude vaše registrace zachována pro objednávky s maloobchodními cenami.
 

Poznámka: Výše uvedené 3 komplety nebo samostatné regulátory jsou vstupní podmínkou pro přiznání velkoobchodních cen. Lze objednat 3 kusy jednoho produktu nebo libovolnou jejich kombinaci.

Poznámka: Nelze-li se v daný okamžik registrovat na našich stránkách, vyčkejte s vaší žádostí až to bude možné.

Důležité upozornění: Vyhrazujeme si právo vaši žádost zamítnout i v případě splnění všech výše uvedených podmínek, například z důvodu nadměrné poptávky.

Důležité upozornění: V případě schválení vaší žádosti bude vaše firma automaticky zveřejněna na stránce Montážní firmy a tedy nám vaší žádostí udělujete s tímto zveřejněním souhlas.

Důležité upozornění: V případě neaktivity obchodního partnera po dobu 36 měsíců od data poslední objednávky se velkoobchodní ceny ruší a pro obnovení spolupráce je třeba znovu uplatnit výše uvedený postup.