Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Dovolená - EXPEDICE

19.5.2024
Vážení zákazníci,

v období 10. - 28. června 2024 bude z důvodu dovolené uzavřena expedice. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky, kromě servisních. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední červnová expedice proběhne 7. června 2024! Děkujeme za pochopení.

Ostatní zdražují, my zlevňujeme!

1.1.2024
Vážení zákazníci, optimalizovali jsme naše výrobní procesy a vstupní náklady, a proto jsme byli schopni snížit i koncové ceny oproti ceníku z roku 2023 až o 20%! Pokud jste naším partnerem (montážní firma, velkoobchod), najdete nové ceny po přihlášení k vašemu obchodnímu účtu. V záložce Nastavení mého účtu klikněte na odkaz Váš aktuální ceník. Nejste-li naším partnerem, platí pro vás koncové ceny uvedené v sekci Přímý nákup.

Provoz o svátcích

20.12.2023
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2023 do 2.1.2024 uzavřena. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Další nákup zboží bude umožněn od 2.1.2024. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Uzavření firmy

1.9.2023
Vážení zákazníci,

v období 4. - 15. září 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena celá naše firma. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky ani nebude v provozu servis. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední expedice před dovolenou proběhne 1. září 2023! Děkujeme za pochopení.

Ukončení přídělového systému

29.8.2023
Vážení zákazníci, z důvodu dostatku součástek pro výrobu od 1.9.2023 rušíme přídělový systém pro všechny námi dodávané výrobky. Všechny produkty jsou nyní v dostatečném počtu skladem.
 

Podmínky velkoobchodní spolupráce

Velkoobchodní ceny poskytujeme pouze subjektům, které se zabývají elektroinstalací nebo instalací fotovoltaických a větrných elektráren (dále montážní firma) a dále elektrotechnickým velkoobchodům či specializovaným velkoobchodům se solární technikou (dále velkoobchod). Velkoobchodní ceny se liší pro montážní firmy a pro velkoobchody. Ceny pro velkoobchody jsou výhodnější.

Instalační firmy

Pod pojmem instalační/montážní firma rozumíme společnost zabývající se instalací fotovoltaických (FVE) nebo větrných elektráren (VTE) nebo elektroinstalacemi obecně. Společnost musí mít vždy adekvátní webovou prezentaci a musí být zřejmé a dohledatelné, že se jedná o instalační firmu.

Ceník pro montážní firmy poskytneme na vyžádání.

Pro přiznání velkoobchodních cen je nutné realizovat vstupní objednávku, v níž objednejte libovolnou kombinaci 3 námi vyráběných regulátorů, např. WATTrouter nebo Heating Control. Nelze objednat jen příslušenství, nebo kombinace např. jednoho regulátoru a příslušenství.

Velkoobchody

Pod pojmem velkoobchod rozumíme velkou společnost s minimálním ročním obratem 100 mil. Kč, která dodává kompletní elektrotechnický sortiment nebo se zaměřuje na specializovaný sortiment pro stavbu FVE, popř. VTE, a dodává kompletní příslušenství pro tyto stavby (tj. střídače, panely, baterie, konstrukce atd.) montážním firmám. Společnost musí mít vždy adekvátní webovou prezentaci a musí být zřejmé a dohledatelné, že se jedná o elektrotechnický velkoobchod, případně velkoobchod s příslušnou specializací.

Ceník pro velkoobchody poskytneme na vyžádání.

Pro přiznání velkoobchodních cen je nutné realizovat vstupní objednávku, v níž objednejte libovolnou kombinaci 10 námi vyráběných regulátorů, např. WATTrouter nebo Heating Control. Nelze objednat jen příslušenství, nebo kombinace např. pěti regulátorů a příslušenství.

Postup pro přiznání velkoobchodních cen

Pro přiznání velkoobchodních cen je nezbytné postupovat následujícím způsobem:

  1. Zaregistrujte vaši firmu na našich stránkách (pokud ještě není). Vyplňte veškeré požadované údaje. Zejména název, fakturační adresu, IČ a DIČ vaší společnosti.
  2. Ihned poté požádejte o přiznání velkoobchodních cen na našem kontaktním emailu, viz sekce Kontakty. V rámci této žádosti věrohodným způsobem doložte výše uvedené podmínky.
    Zejména je nutné doložit email, na který proběhla vaše registrace a odkaz na webové stránky vaší společnosti, kde bude vidět rozsah vaší činnosti. Sdělte nám také působnost, tj. v jakém kraji především působíte.
  3. Posoudíme vaši žádost.
  4. Bude-li žádost schválena, pak budete moci objednat jakékoli zboží a vaše ceny se již budou řídit příslušným velkoobchodním ceníkem.
  5. Po schválení realizujte po přihlášení v našem eshopu neprodleně úvodní objednávku popsanou výše. Tato vstupní objednávka se již řídí velkoobchodním ceníkem.
  6. Nebude-li žádost schválena, bude vaše registrace zachována pro objednávky s maloobchodními cenami.
  7. Bude-li žádost schválena, ale následně neučiníte bezodkladně (do 3 pracovních dnů) výše uvedenou vstupní objednávku, bude vaše registrace uzavřena bez možnosti objednání jakéhokoli dalšího zboží.
 

Důležité upozornění: V případě schválení vaší žádosti bude vaše firma automaticky zveřejněna na stránce Montážní firmy a tedy nám vaší žádostí udělujete s tímto zveřejněním souhlas.

Důležité upozornění: V případě neaktivity obchodního partnera po dobu 36 měsíců od data poslední objednávky se velkoobchodní ceny ruší a pro obnovení spolupráce je třeba znovu uplatnit výše uvedený postup.