Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Ostatní zdražují, my zlevňujeme!

1.1.2024
Vážení zákazníci, optimalizovali jsme naše výrobní procesy a vstupní náklady, a proto jsme byli schopni snížit i koncové ceny oproti ceníku z roku 2023 až o 20%! Pokud jste naším partnerem (montážní firma, velkoobchod), najdete nové ceny po přihlášení k vašemu obchodnímu účtu. V záložce Nastavení mého účtu klikněte na odkaz Váš aktuální ceník. Nejste-li naším partnerem, platí pro vás koncové ceny uvedené v sekci Přímý nákup.

Provoz o svátcích

20.12.2023
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2023 do 2.1.2024 uzavřena. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Další nákup zboží bude umožněn od 2.1.2024. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Uzavření firmy

1.9.2023
Vážení zákazníci,

v období 4. - 15. září 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena celá naše firma. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky ani nebude v provozu servis. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední expedice před dovolenou proběhne 1. září 2023! Děkujeme za pochopení.

Ukončení přídělového systému

29.8.2023
Vážení zákazníci, z důvodu dostatku součástek pro výrobu od 1.9.2023 rušíme přídělový systém pro všechny námi dodávané výrobky. Všechny produkty jsou nyní v dostatečném počtu skladem.

Dovolená - EXPEDICE

19.5.2023
Vážení zákazníci,

v období 12. - 30. června 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena expedice. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky, kromě servisních. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední červnová expedice proběhne 9. června 2023! Děkujeme za pochopení.

 

Softwarová rozšíření

Pozor: Jste-li distributorem našich produktů nebo montážní firmou a zakoupíte rozšíření pro zákazníka, pak ho musíte sami i aktivovat v příslušném regulátoru pomocí vašeho objednávkového účtu! V případě, že toto nechcete pro zákazníka provádět, musí si zákazník příslušné SW rozšíření objednat i aktivovat sám pomocí jeho vlastního objednávkového účtu!

Softwarová rozšíření pro WATTrouter ECO

Softwarová rozšíření lze zakoupit společně s regulátorem nebo kdykoli později. Tato rozšíření je vždy nutno před použitím aktivovat v regulátoru pomocí ovládacího softwaru WATTconfig. Aktivace je velice jednoduchá a její postup je detailně popsán v uživatelské příručce k zařízení. Výrobce vždy dodá regulátor v základním provedení, tj. bez aktivovaných softwarových rozšíření.

SW nadstavba Statistiky pro WATTrouter ECO

700 Kč bez DPH
(28 € bez DPH)

Pro nákup této položky musíte být přihlášeni.
 
SW nadstavba PWM režim výstupů pro WATTrouter ECO

500 Kč bez DPH
(20 € bez DPH)

Pro nákup této položky musíte být přihlášeni.
 

Softwarová rozšíření pro Heating Control

Pozor: Softwarové nadstavby jsou určeny POUZE pro starší typ Heating Control - model HC 01/06/14, nekupujte je pro nový typ Heating Control Mx - model HCMX 01/08/23, kde jsou už veškeré tyto funkce obsaženy!

Softwarové nadstavby lze zakoupit společně s regulátorem Heating Control (model HC 01/06/14) nebo kdykoli později. Tyto nadstavby je vždy nutno před použitím aktivovat v regulátoru pomocí softwaru HC Downloader. Aktivace je velice jednoduchá a její postup je detailně popsán v uživatelské příručce k zařízení. Výrobce vždy dodá regulátor bez aktivovaných nadstaveb.

SW nadstavba Regulační blok Tepelná čerpadla pro Heating Control

1400 Kč bez DPH
(56 € bez DPH)

Pro nákup této položky musíte být přihlášeni.
 
SW nadstavba Regulační blok Kotle na pevná paliva pro Heating Control

900 Kč bez DPH
(36 € bez DPH)

Pro nákup této položky musíte být přihlášeni.
 
SW nadstavba Regulační blok Bazény pro Heating Control

1200 Kč bez DPH
(48 € bez DPH)

Pro nákup této položky musíte být přihlášeni.
 
SW nadstavba Regulační blok Diferenční regulátory pro Heating Control

700 Kč bez DPH
(28 € bez DPH)

Pro nákup této položky musíte být přihlášeni.
 
SW nadstavba Statistiky pro Heating Control

900 Kč bez DPH
(36 € bez DPH)

Pro nákup této položky musíte být přihlášeni.