Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Obnovení výroby WATTrouter Mx 20A

28.2.2023
Vážení zákazníci, 1. 3. 2023 bude umožněno objednání uvedeného typu v rámci našeho přídělového systému. Jelikož výroba byla obnovena jen v omezeném rozsahu, bude tomu odpovídat i nízké nastavení měsíčních limitů. Pevně věříme, že se situace na trhu elektronických součástek brzy stabilizuje, a my budeme moci obnovit výrobu v plném rozsahu.

Přídělový systém dodávek

16.1.2023
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké poptávky jsme od 9.1.2023 zavedli přídělový systém pro naše nejvíce objednávané produkty. Více informací o tomto způsobu nákupu naleznete zde.

Provoz o svátcích

19.12.2022
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2022 do 2.1.2023 uzavřena a v této době nebudeme přijímat žádné objednávky na zboží z našeho sortimentu. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Informace o dodání Wattrouterů

16.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k prohlubující se krizi na trhu elektronických součástek jsme neustále nuceni omezovat naši výrobu.

Pro aktuální informace ohledně stavu výroby a předpokládaného naskladnění viz tato stránka.

Prosíme nedotazujte se individuálně na dostupnost, neboť podrobnější informace nemáme k dispozici. Tyto dotazy nebudeme zodpovídat.

Změna instalačních krabiček

4.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k lepší dostupnosti dodáváme od 22.8.2022 některé série našich regulátorů v mírně odlišných instalačních krabičkách, které jsou funkčně zcela shodné s původními, pouze jsou designově mírně odlišné - nemají spodní ostrou hranu. Velikost zástavby v rozvaděči, tj. počet modulů a další parametry, se tímto nemění. Absence spodní ostré hrany dále objektivně usnadní i montáž regulátoru v rozvaděči.
 

Příklad energetické úspory

V grafu níže lze zjistit míru využití vlastní spotřeby před a po instalaci regulátoru WATTrouter CWx. Regulátor byl v objektu s FVE o výkonu 2,0 kWp instalován 24. července 2010. Sazba D25d, trvalá přítomnost 2 dospělých osob. Z nízkého tarifu (HDO) byl přepojen bojler o příkonu 1350W na triakový výstup 1 (první priorita) a dále byl připojen vysoušeč sklepa (infra) o příkonu 600W na relé 1 (druhá priorita). Razantní pokles spotřeby na nízký tarif počínaje srpnem je zřejmý. Pro další energii FVE nebylo v objektu využití a proto musela být dodána do rozvodné sítě. Spotřeba ve vysokém tarifu se nezvýšila - WATTrouter využívá pouze přebytky. Rovněž zřejmé je celkové razantní snížení toku proudu čtyřkvadrantním elektroměrem (oběma směry). Finanční úspora v tomto objektu za 65 dní při ceně elektřiny v nízkém tarifu 1,66 Kč/kWh cca 420 Kč. Roční finanční úspora v tomto objektu při stávajícím zapojení cca. 1700 Kč!

Grafy výroby a spotřeby před a po instalaci ve srovnatelných měsících

Poznámky k následujícímu grafu: V listopadu 2010 připojeno el. topení na NT, v dubnu 2011 odpojeno. Odtud zvýšená spotřeba v NT za tyto měsíce.

Grafy výroby a spotřeby FVE o výkonu 2 kWp