Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Uzavření firmy

1.9.2023
Vážení zákazníci,

v období 4. - 15. září 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena celá naše firma. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky ani nebude v provozu servis. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední expedice před dovolenou proběhne 1. září 2023! Děkujeme za pochopení.

Ukončení přídělového systému

29.8.2023
Vážení zákazníci, z důvodu dostatku součástek pro výrobu od 1.9.2023 rušíme přídělový systém pro všechny námi dodávané výrobky. Všechny produkty jsou nyní v dostatečném počtu skladem.

Dovolená - EXPEDICE

19.5.2023
Vážení zákazníci,

v období 12. - 30. června 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena expedice. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky, kromě servisních. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední červnová expedice proběhne 9. června 2023! Děkujeme za pochopení.

ENcontrol spotProcessor

3.5.2023
Vážení zákazníci, oznamujeme zahájení prodeje nového produktu pro regulaci podle spotových cen OTE, který lze použít jako doplněk k instalaci WATTrouteru Mx. Více informací o tomto produktu viz zde.

Obnovení výroby WATTrouter Mx 20A

28.2.2023
Vážení zákazníci, 1. 3. 2023 bude umožněno objednání uvedeného typu v rámci našeho přídělového systému. Jelikož výroba byla obnovena jen v omezeném rozsahu, bude tomu odpovídat i nízké nastavení měsíčních limitů. Pevně věříme, že se situace na trhu elektronických součástek brzy stabilizuje, a my budeme moci obnovit výrobu v plném rozsahu. Aktuální informace ohledně stavu výroby je stále možné sledovat zde.
 

Heating Control Mx

Regulátor Heating Control Mx (model HCMX 01/08/23) je určen pro regulaci vícezdrojového vytápění akumulační nádrže a řízení odběrů z této nádrže.

Tento regulátor disponuje 8 vstupy pro digitální teplotní čidla typu DS18S20 nebo DS18B20, 4 vstupy pro analogová čidla typu NTC nebo PT1000, 4 binárními vstupy a 8 výstupy.

Regulátor dále disponuje několika konfigurovatelnými regulačními bloky, které umožňují přímé řízení výkonu vhodného typu tepelného čerpadla, řízení 2 topných okruhů, řízení vytápění a filtrace bazénu, řízení kotlů na pevná paliva a další regulační funkce.

Na rozdíl od předchůdce Heating Control jsou všechny tyto bloky součástí standardního provedení a nedokupují se v podobě softwarových rozšíření!

Regulátor obsahuje funkci propojení se systémem WATTrouter M/Mx po síti Ethernet pomocí protokolu S-Connect. Toto propojení umožňuje výhodně kombinovat využití tepelného čerpadla jak podle potřeby vytápění, tak podle dostupného přebytku fotovoltaické elektrárny, kdy se teplo ukládá do akumulační nádrže. Případně lze přetopit dům nebo bazén, je-li přebytků více, než stačí pojmout akumulační nádrž.

Heating Control Mx je zcela bezhlučný, regulátor tedy nemá v sobě zabudován žádný ventilátor.

Činnost regulátoru lze komfortně nastavovat a sledovat pomocí vestavěného webového rozhraní přes síť Ethernet nebo pomocí aplikace pro mobilní telefony na platformě Android a iOS.

Montážní příručka, návod k obsluze, technická specifikace a prohlášení o shodě
 

Připojovací schéma ve vektorovém formátu SXE (program ProfiCAD) - pro projektanty a tvorbu projektových dokumentací
 

Poznámka: Před objednáním tohoto modelu se ujistěte, zda jste dostatečně odborně zdatní v instalaci a nastavení sítě LAN, popř. znáte odborníka na počítače a sítě (např. příbuzný aj.). Upozorňujeme, že na problémy spojené s nastavením sítě LAN a přístupu z Internetu z naší strany není poskytována žádná uživatelská podpora (jedná se o specifickou problematiku jako u jiných síťových prvků).


Ukázka mobilní aplikace