Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Přídělový systém dodávek

16.1.2023
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké poptávky jsme od 9.1.2023 zavedli přídělový systém pro naše nejvíce objednávané produkty. Více informací o tomto způsobu nákupu naleznete zde.

Provoz o svátcích

19.12.2022
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2022 do 2.1.2023 uzavřena a v této době nebudeme přijímat žádné objednávky na zboží z našeho sortimentu. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Informace o dodání Wattrouterů

16.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k prohlubující se krizi na trhu elektronických součástek jsme neustále nuceni omezovat naši výrobu.

Pro aktuální informace ohledně stavu výroby a předpokládaného naskladnění viz tato stránka.

Prosíme nedotazujte se individuálně na dostupnost, neboť podrobnější informace nemáme k dispozici. Tyto dotazy nebudeme zodpovídat.

Změna instalačních krabiček

4.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k lepší dostupnosti dodáváme od 22.8.2022 některé série našich regulátorů v mírně odlišných instalačních krabičkách, které jsou funkčně zcela shodné s původními, pouze jsou designově mírně odlišné - nemají spodní ostrou hranu. Velikost zástavby v rozvaděči, tj. počet modulů a další parametry, se tímto nemění. Absence spodní ostré hrany dále objektivně usnadní i montáž regulátoru v rozvaděči.

Dočasné uzavření servisu

23.8.2022
Vážení zákazníci, upozorňujeme, že v době od 1.9.2022 do 11.9.2022 bude naše servisní oddělení v Plzni z technických důvodů uzavřené. Prosíme, nezasílejte nám v této době servisní zásilky, nebudou moci být doručeny.
 

Základní popis funkce

Účel použití Heating Control

Tento regulátor komplexně a účinně řídí vícezdrojové vytápění akumulační nádrže a zajišťuje i řízení odběrů tepla z této nádrže. Regulátor umožňuje zejména:

  • řízení běhu invertorových tepelných čerpadel s přímou kondenzací v akumulační nádrži (nejefektivnější režim provozu tepelného čerpadla)
  • komunikace s regulátory WATTrouter M/Mx pro efektivní řízení tepelných čerpadel podle potřeby vytápění i podle přebytků z fotovoltaiky
  • řízení bivalentních zdrojů tepla v akumulační nádrži
  • řízení kotlů na tuhá paliva - doplňkový zdroj tepla do akumulační nádrže
  • řízení topných okruhů - odběr z akumulační nádrže
  • řízení bazénového vytápění - odběr z akumulační nádrže
  • řízení bazénové filtrace
  • řízení vychlazování akumulační nádrže s volitelnými prioritami (topný okruh, bazén)
  • řízení solárních okruhů
 

Tento regulátor podporuje venkovní jednotky tepelných čerpadel, u kterých lze plynule řídit jejich výkon (vstup 0-10V).

Nutnou podmínkou pro užití tohoto regulátoru je akumulační nádrž. Tato je jedinou možnou volbou, chceme-li řešit vícezdrojové vytápění a ohřev TUV komplexně a účinně. Více o akumulační nádrži viz zde.