Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Dovolená - EXPEDICE

19.5.2024
Vážení zákazníci,

v období 10. - 28. června 2024 bude z důvodu dovolené uzavřena expedice. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky, kromě servisních. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední červnová expedice proběhne 7. června 2024! Děkujeme za pochopení.

Ostatní zdražují, my zlevňujeme!

1.1.2024
Vážení zákazníci, optimalizovali jsme naše výrobní procesy a vstupní náklady, a proto jsme byli schopni snížit i koncové ceny oproti ceníku z roku 2023 až o 20%! Pokud jste naším partnerem (montážní firma, velkoobchod), najdete nové ceny po přihlášení k vašemu obchodnímu účtu. V záložce Nastavení mého účtu klikněte na odkaz Váš aktuální ceník. Nejste-li naším partnerem, platí pro vás koncové ceny uvedené v sekci Přímý nákup.

Provoz o svátcích

20.12.2023
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2023 do 2.1.2024 uzavřena. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Další nákup zboží bude umožněn od 2.1.2024. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Uzavření firmy

1.9.2023
Vážení zákazníci,

v období 4. - 15. září 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena celá naše firma. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky ani nebude v provozu servis. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední expedice před dovolenou proběhne 1. září 2023! Děkujeme za pochopení.

Ukončení přídělového systému

29.8.2023
Vážení zákazníci, z důvodu dostatku součástek pro výrobu od 1.9.2023 rušíme přídělový systém pro všechny námi dodávané výrobky. Všechny produkty jsou nyní v dostatečném počtu skladem.
 

Základní popis funkce

Účel použití Heating Control

Tento regulátor komplexně a účinně řídí vícezdrojové vytápění akumulační nádrže a zajišťuje i řízení odběrů tepla z této nádrže. Regulátor umožňuje zejména:

  • řízení běhu invertorových tepelných čerpadel s přímou kondenzací v akumulační nádrži (nejefektivnější režim provozu tepelného čerpadla)
  • komunikace s regulátory WATTrouter M/Mx pro efektivní řízení tepelných čerpadel podle potřeby vytápění i podle přebytků z fotovoltaiky
  • řízení bivalentních zdrojů tepla v akumulační nádrži
  • řízení kotlů na tuhá paliva - doplňkový zdroj tepla do akumulační nádrže
  • řízení topných okruhů - odběr z akumulační nádrže
  • řízení bazénového vytápění - odběr z akumulační nádrže
  • řízení bazénové filtrace
  • řízení vychlazování akumulační nádrže s volitelnými prioritami (topný okruh, bazén)
  • řízení solárních okruhů
 

Tento regulátor podporuje venkovní jednotky tepelných čerpadel, u kterých lze plynule řídit jejich výkon (vstup 0-10V).

Nutnou podmínkou pro užití tohoto regulátoru je akumulační nádrž. Tato je jedinou možnou volbou, chceme-li řešit vícezdrojové vytápění a ohřev TUV komplexně a účinně. Více o akumulační nádrži viz zde.