Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Přídělový systém dodávek

16.1.2023
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké poptávky jsme od 9.1.2023 zavedli přídělový systém pro naše nejvíce objednávané produkty. Více informací o tomto způsobu nákupu naleznete zde.

Provoz o svátcích

19.12.2022
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2022 do 2.1.2023 uzavřena a v této době nebudeme přijímat žádné objednávky na zboží z našeho sortimentu. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Informace o dodání Wattrouterů

16.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k prohlubující se krizi na trhu elektronických součástek jsme neustále nuceni omezovat naši výrobu.

Pro aktuální informace ohledně stavu výroby a předpokládaného naskladnění viz tato stránka.

Prosíme nedotazujte se individuálně na dostupnost, neboť podrobnější informace nemáme k dispozici. Tyto dotazy nebudeme zodpovídat.

Změna instalačních krabiček

4.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k lepší dostupnosti dodáváme od 22.8.2022 některé série našich regulátorů v mírně odlišných instalačních krabičkách, které jsou funkčně zcela shodné s původními, pouze jsou designově mírně odlišné - nemají spodní ostrou hranu. Velikost zástavby v rozvaděči, tj. počet modulů a další parametry, se tímto nemění. Absence spodní ostré hrany dále objektivně usnadní i montáž regulátoru v rozvaděči.

Dočasné uzavření servisu

23.8.2022
Vážení zákazníci, upozorňujeme, že v době od 1.9.2022 do 11.9.2022 bude naše servisní oddělení v Plzni z technických důvodů uzavřené. Prosíme, nezasílejte nám v této době servisní zásilky, nebudou moci být doručeny.
 

Náhradní díly pro regulátory WATTrouter CWx


Náhradní ventilátor pro regulátory WATTrouter CWx
Návod k výměně vlastními silami: Při výměně regulátor vždy vypněte jističem, není nutné jej fyzicky odpojovat. Vyjmutí starého ventilátoru provedete odšroubováním 2 šroubů zvrchu a vyjmutím konektoru z desky. Nasazení nového provedete opatrným zasunutím konektoru a opětovným přišroubováním k bílým distančním sloupkům.

Náhradní triak pro regulátory WATTrouter CWx. Lze použít typy BTA16-800C, BTA16-800CW, BTA16-800B, BTA16-800BW, BTA16-600B nebo BTA16-600C od firmy ST.
Triaky nedodáváme, lze je koupit v běžné prodejně s elektrosoučástkami. Výměnu svěřte odbornému opravci elektroniky, případně máte-li dostatek zkušeností s pájením, můžete výměnu provést sami (výměna není složitá).

Náhradní relé pro regulátory WATTrouter CWx. Lze použít typ G5LE pro napětí cívky 12DC a kontakt dimenzovaný na 250VAC/10A od firmy Omron.
Relé nedodáváme, lze je koupit v běžné prodejně s elektrosoučástkami. Výměnu svěřte odbornému opravci elektroniky, případně máte-li dostatek zkušeností s pájením, můžete výměnu provést sami (výměna není složitá).