Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace

WATTROUTER® M SSR

Tento produkt dodáváme již jen na zvláštní objednávku v minimálním počtu 100 ks. V případě zájmu nás kontaktujte.

WATTrouter M SSR je sofistikovaný programovatený regulátor pro optimalizaci vlastní spotřeby pro objekty s instalovanou fotovoltaickou nebo větrnou elektrárnou. Proudový rozsah měření je 3x20A, trvalého zatížení 3x40A. Po správné instalaci a nastavení regulátor dokonale optimalizuje využtí přebytků energie vyrobených vaší FVE. Model M nabízí špičkovou konektivitu a mnoho dalších užitečných funkcí a je tedy vhodný i pro náročnější aplikace. Návratnost zařízení dle výkonu FVE a možností využití vyrobené energie může být i pouhé 4 měsíce!

WATTrouter M SSR
Montážní příručka, návod k obsluze, technická specifikace a prohlášení o shodě
 

WATTrouter M SSR se skládá z měřicího modulu a vlastního regulátoru. Nastavení regulátoru se provádí z osobního počítače (notebook, mininotebook, popř. stolní PC) pomocí rozhraní USB nebo Ethernet. Přes rozhraní Ethernet lze nastavovat a sledovat i z jiných zařízení podporujících webový přístup.

Produkt byl testován u TÜV SÜD Czech s.r.o.

Poznámka: Před objednáním tohoto modelu se ujistěte, zda jste dostatečně odborně zdatní v instalaci a nastavení sítě LAN, popř. znáte odborníka na počítače a sítě (např. příbuzný aj.). Upozorňujeme, že na problémy spojené s nastavením sítě LAN a přístupu z Internetu z naší strany není poskytována žádná uživatelská podpora (jedná se o specifickou problematiku jako u jiných síťových prvků).

Poznámka: Pokud jste uživatelem WATTrouteru CWx nebo WATTrouteru CWx SSR, pak můžete zakoupit jen samostatný regulátor. Měřicí modul je funkčně shodný u obou typů, má pouze jiný štítek.


Ukázka webového rozhraní

Nové webové rozhraní

Ukázka konfigurace časových plánů

Nové možnosti konfigurace s časovými plány

Ukázka aplikace WATTconfig pro Android

Aplikace WATTconfig pro Android

Aplikaci je nutno stáhnout a nainstalovat z našich stránek, aplikace není umístěna na Android Marketu!


Příslušenství

Pro WATTrouter M SSR dodáváme polovodičová relé a další příslušenství.