Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Přídělový systém dodávek

16.1.2023
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké poptávky jsme od 9.1.2023 zavedli přídělový systém pro naše nejvíce objednávané produkty. Více informací o tomto způsobu nákupu naleznete zde.

Provoz o svátcích

19.12.2022
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2022 do 2.1.2023 uzavřena a v této době nebudeme přijímat žádné objednávky na zboží z našeho sortimentu. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Informace o dodání Wattrouterů

16.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k prohlubující se krizi na trhu elektronických součástek jsme neustále nuceni omezovat naši výrobu.

Pro aktuální informace ohledně stavu výroby a předpokládaného naskladnění viz tato stránka.

Prosíme nedotazujte se individuálně na dostupnost, neboť podrobnější informace nemáme k dispozici. Tyto dotazy nebudeme zodpovídat.

Změna instalačních krabiček

4.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k lepší dostupnosti dodáváme od 22.8.2022 některé série našich regulátorů v mírně odlišných instalačních krabičkách, které jsou funkčně zcela shodné s původními, pouze jsou designově mírně odlišné - nemají spodní ostrou hranu. Velikost zástavby v rozvaděči, tj. počet modulů a další parametry, se tímto nemění. Absence spodní ostré hrany dále objektivně usnadní i montáž regulátoru v rozvaděči.

Dočasné uzavření servisu

23.8.2022
Vážení zákazníci, upozorňujeme, že v době od 1.9.2022 do 11.9.2022 bude naše servisní oddělení v Plzni z technických důvodů uzavřené. Prosíme, nezasílejte nám v této době servisní zásilky, nebudou moci být doručeny.
 

Proudové transformátory, kompatibilní s WATTrouterem

Tyto transformátory lze použít místo originálního měřicího modulu tam, kde by jeho umístění bylo problematické. Dále je lze zapojit na vstupy ANDI pro samostatné měření výkonů regulátorem WATTrouter Mx.

Proudový transformátor převlečný 100A, kompatibilní s WATTrouterem, typ 53638

Tento transformátor má stejné vlastnosti jako verze 50A, přesnost atd. je stejná. Jediný rozdíl je v tom, že je určen pro proudy až do 100A.

Montážní příručka, návod k obsluze, technická specifikace
 

Proudový transformátor převlečný 50A, kompatibilní s WATTrouterem, typ 53484

Prodej tohoto produktu byl ukončen. Tento výrobek již nelze objednat. Produkt byl nahrazen převlečným transformátorem do 100A.

Montážní příručka, návod k obsluze, technická specifikace
 

Proudový transformátor s děleným jádrem, kompatibilní s WATTrouterem

Prodej tohoto produktu byl ukončen. Tento výrobek již nelze objednat. Produkt byl nahrazen převlečným proudovým transformátorem.

Montážní příručka, návod k obsluze, technická specifikace