Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Přídělový systém dodávek

16.1.2023
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké poptávky jsme od 9.1.2023 zavedli přídělový systém pro naše nejvíce objednávané produkty. Více informací o tomto způsobu nákupu naleznete zde.

Provoz o svátcích

19.12.2022
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2022 do 2.1.2023 uzavřena a v této době nebudeme přijímat žádné objednávky na zboží z našeho sortimentu. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Informace o dodání Wattrouterů

16.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k prohlubující se krizi na trhu elektronických součástek jsme neustále nuceni omezovat naši výrobu.

Pro aktuální informace ohledně stavu výroby a předpokládaného naskladnění viz tato stránka.

Prosíme nedotazujte se individuálně na dostupnost, neboť podrobnější informace nemáme k dispozici. Tyto dotazy nebudeme zodpovídat.

Změna instalačních krabiček

4.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k lepší dostupnosti dodáváme od 22.8.2022 některé série našich regulátorů v mírně odlišných instalačních krabičkách, které jsou funkčně zcela shodné s původními, pouze jsou designově mírně odlišné - nemají spodní ostrou hranu. Velikost zástavby v rozvaděči, tj. počet modulů a další parametry, se tímto nemění. Absence spodní ostré hrany dále objektivně usnadní i montáž regulátoru v rozvaděči.

Dočasné uzavření servisu

23.8.2022
Vážení zákazníci, upozorňujeme, že v době od 1.9.2022 do 11.9.2022 bude naše servisní oddělení v Plzni z technických důvodů uzavřené. Prosíme, nezasílejte nám v této době servisní zásilky, nebudou moci být doručeny.
 

Bezdrátové komponenty

Tyto prvky lze použít k rozšíření počtu výstupů našich regulátorů o bezdrátové spínání vhodných spotřebičů. Rozšíření o bezdrátové rozhraní podporují v současné době pouze produkty WATTrouter ECO a WATTrouter Mx.

Bezdrátové rozhraní bylo vyvinuto ve spolupráci s českou firmou ENcontrol.

SC-Gateway

Modul SC-Gateway slouží jako vysílač bezdrátového signálu a k rozšíření našich produktů o základní bezdrátové rozhraní. Toto bezdrátové rozhraní umožňuje spínat libovolné koncové bezdrátové prvky vyráběné firmou ENcontrol v režimu relé (ON/OFF).

Montážní příručka, návod k obsluze, technická specifikace
 

SC-Router

Modul SC-Router slouží jako přijímač bezdrátového signálu z modulu SC-Gateway a k rozšíření našich produktů o plnohodnotné bezdrátové rozhraní. Je-li tento modul vložen do podporovaných typů regulátorů (např. regulátor WATTrouter ECO), pak tento regulátor funguje jako přijímač a spíná výstupy dle požadavků nadřazeného systému (kterým může být např. jiný WATTrouter ECO vybavený modulem SC-Gateway). Podporovány jsou pak všechny typy regulací.

Montážní příručka, návod k obsluze, technická specifikace
 

Bezdrátová spínací zásuvka 16A/250VAC

Tato zásuvka slouží jako přijímač signálu z modulu SC-Gateway a výkonový spínač připojeného spotřebiče. Funguje pouze v režimu relé (ON/OFF).

Montážní příručka, návod k obsluze, technická specifikace