Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Přídělový systém dodávek

16.1.2023
Vážení zákazníci, z důvodu vysoké poptávky jsme od 9.1.2023 zavedli přídělový systém pro naše nejvíce objednávané produkty. Více informací o tomto způsobu nákupu naleznete zde.

Provoz o svátcích

19.12.2022
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2022 do 2.1.2023 uzavřena a v této době nebudeme přijímat žádné objednávky na zboží z našeho sortimentu. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Informace o dodání Wattrouterů

16.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k prohlubující se krizi na trhu elektronických součástek jsme neustále nuceni omezovat naši výrobu.

Pro aktuální informace ohledně stavu výroby a předpokládaného naskladnění viz tato stránka.

Prosíme nedotazujte se individuálně na dostupnost, neboť podrobnější informace nemáme k dispozici. Tyto dotazy nebudeme zodpovídat.

Změna instalačních krabiček

4.9.2022
Vážení zákazníci, vzhledem k lepší dostupnosti dodáváme od 22.8.2022 některé série našich regulátorů v mírně odlišných instalačních krabičkách, které jsou funkčně zcela shodné s původními, pouze jsou designově mírně odlišné - nemají spodní ostrou hranu. Velikost zástavby v rozvaděči, tj. počet modulů a další parametry, se tímto nemění. Absence spodní ostré hrany dále objektivně usnadní i montáž regulátoru v rozvaděči.

Dočasné uzavření servisu

23.8.2022
Vážení zákazníci, upozorňujeme, že v době od 1.9.2022 do 11.9.2022 bude naše servisní oddělení v Plzni z technických důvodů uzavřené. Prosíme, nezasílejte nám v této době servisní zásilky, nebudou moci být doručeny.
 

Teplotní čidla

Níže uvedená čidla lze použít k regulátorům WATTrouter Mx a Heating Control. Čidla již nedodáváme, vzhledem k dostatečným možnostem zakoupit tyto nebo podobné typy na jiných eshopech. Další informace k čidlům viz sekce Časté dotazy (WATTrouter) a Časté dotazy (Heating Control).

Digitální teplotní čidlo DS18S20, nerezové pouzdro, kabel silikonový třížilový 3m, -50 až 125 °C

Prodej tohoto produktu byl ukončen. Tento výrobek již nelze u nás objednat. Stále se ale vyrábí a je možné ho objednat u fy. Regmet, viz níže.

Kvalitní čidlo s originálním čipem DS18S20. Připojuje se třívodičově, vývody jsou popsány na čidle. Kabel je stíněný.

Výrobcem čidla je firma Regmet s.r.o.. Objednací kód tohoto čidla je SK2D-3SS-3.

Je možné použít i alternativy dostupné na trhu, ale čidlo musí mít originální čip fy. Maxim Integrated Products (původně Dallas Semiconductors), jinak nemusí fungovat. Viz též doporučení zde.

Analogové teplotní čidlo NTC 10k, nerezové pouzdro, kabel silikonový dvoužilový 3m, -50 až 125 °C

Prodej tohoto produktu byl ukončen. Tento výrobek již nelze u nás objednat. Stále se ale vyrábí a je možné ho objednat u fy. Regmet, viz níže.

Kvalitní čidlo vybavené termistorem NTC s odporem 10k při 25°C (B25/85=3977). Kabel je stíněný.

Výrobcem čidla je firma Regmet s.r.o.. Objednací kód tohoto čidla je SK7NTC10K-2SS-3.

Je možné použít i alternativy dostupné na trhu, ale čidlo musí mít shodné parametry.

Analogové teplotní čidlo PT1000, nerezové pouzdro, kabel silikonový dvoužilový 3m, -40 až 400 °C

Prodej tohoto produktu byl ukončen. Tento výrobek již nelze u nás objednat. Stále se ale vyrábí a je možné ho objednat u fy. Regmet, viz níže.

Kvalitní čidlo vybavené platinovým čidlem PT1000. Kabel je stíněný.

Výrobcem čidla je firma Regmet s.r.o.. Objednací kód tohoto čidla je SK7PA-2SS-3.

Je možné použít i alternativy dostupné na trhu, ale čidlo musí mít shodné parametry.