Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Dovolená - EXPEDICE

19.5.2024
Vážení zákazníci,

v období 10. - 28. června 2024 bude z důvodu dovolené uzavřena expedice. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky, kromě servisních. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední červnová expedice proběhne 7. června 2024! Děkujeme za pochopení.

Ostatní zdražují, my zlevňujeme!

1.1.2024
Vážení zákazníci, optimalizovali jsme naše výrobní procesy a vstupní náklady, a proto jsme byli schopni snížit i koncové ceny oproti ceníku z roku 2023 až o 20%! Pokud jste naším partnerem (montážní firma, velkoobchod), najdete nové ceny po přihlášení k vašemu obchodnímu účtu. V záložce Nastavení mého účtu klikněte na odkaz Váš aktuální ceník. Nejste-li naším partnerem, platí pro vás koncové ceny uvedené v sekci Přímý nákup.

Provoz o svátcích

20.12.2023
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2023 do 2.1.2024 uzavřena. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Další nákup zboží bude umožněn od 2.1.2024. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Uzavření firmy

1.9.2023
Vážení zákazníci,

v období 4. - 15. září 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena celá naše firma. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky ani nebude v provozu servis. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední expedice před dovolenou proběhne 1. září 2023! Děkujeme za pochopení.

Ukončení přídělového systému

29.8.2023
Vážení zákazníci, z důvodu dostatku součástek pro výrobu od 1.9.2023 rušíme přídělový systém pro všechny námi dodávané výrobky. Všechny produkty jsou nyní v dostatečném počtu skladem.
 

Heating Control

Prodej tohoto produktu byl ukončen. Tento výrobek již nelze objednat.

Regulátor Heating Control (model HC 01/06/14) je určen pro regulaci vícezdrojového vytápění akumulační nádrže a řízení odběrů z této nádrže.

Tento regulátor disponuje 8 vstupy pro digitální teplotní čidla typu DS18S20 nebo DS18B20, 3 vstupy pro analogová čidla typu NTC, 3 binárními vstupy a 6 výstupy.

Regulátor dále disponuje několika konfigurovatelnými regulačními bloky, které umožňují přímé řízení výkonu vhodného typu tepelného čerpadla, řízení 2 topných okruhů, řízení vytápění a filtrace bazénu, řízení kotlů na pevná paliva a další regulační funkce. Některé z těchto regulačních bloků nejsou součástí standardního provedení a v případě potřeby je lze kdykoli později dokoupit jako volitelné softwarové nadstavby.

Regulátor obsahuje funkci propojení se systémem WATTrouter M/Mx po síti Ethernet. Toto propojení umožňuje výhodně kombinovat využití tepelného čerpadla jak podle potřeby vytápění, tak podle dostupného přebytku fotovoltaické elektrárny, kdy se teplo ukládá do akumulační nádrže. Případně lze přetopit dům nebo bazén, je-li přebytků více, než stačí pojmout akumulační nádrž.

Heating Control je zcela bezhlučný, neboť obsahuje pouze pasivně chlazené výkonové spínací prvky. Výkonové polovodičové spínací prvky (triaky), známé z WATTrouteru CWx/M, jsou přítomny taktéž, ale dovolený příkon připojeného spotřebiče je v souladu s uživatelským manuálem omezen, čímž je možné použít pouze pasivní chlazení. Regulátor tedy nemá v sobě zabudován žádný ventilátor.

Činnost regulátoru lze komfortně nastavovat a sledovat pomocí vestavěného webového rozhraní přes síť Ethernet nebo pomocí aplikace pro mobilní telefony na platformě Android a iOS.

Montážní příručka, návod k obsluze, technická specifikace a prohlášení o shodě
 

Připojovací schéma ve vektorovém formátu SXE (program ProfiCAD) - pro projektanty a tvorbu projektových dokumentací
 


Ukázka mobilní aplikace