Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Dovolená - EXPEDICE

19.5.2024
Vážení zákazníci,

v období 10. - 28. června 2024 bude z důvodu dovolené uzavřena expedice. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky, kromě servisních. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední červnová expedice proběhne 7. června 2024! Děkujeme za pochopení.

Ostatní zdražují, my zlevňujeme!

1.1.2024
Vážení zákazníci, optimalizovali jsme naše výrobní procesy a vstupní náklady, a proto jsme byli schopni snížit i koncové ceny oproti ceníku z roku 2023 až o 20%! Pokud jste naším partnerem (montážní firma, velkoobchod), najdete nové ceny po přihlášení k vašemu obchodnímu účtu. V záložce Nastavení mého účtu klikněte na odkaz Váš aktuální ceník. Nejste-li naším partnerem, platí pro vás koncové ceny uvedené v sekci Přímý nákup.

Provoz o svátcích

20.12.2023
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2023 do 2.1.2024 uzavřena. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Další nákup zboží bude umožněn od 2.1.2024. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Uzavření firmy

1.9.2023
Vážení zákazníci,

v období 4. - 15. září 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena celá naše firma. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky ani nebude v provozu servis. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední expedice před dovolenou proběhne 1. září 2023! Děkujeme za pochopení.

Ukončení přídělového systému

29.8.2023
Vážení zákazníci, z důvodu dostatku součástek pro výrobu od 1.9.2023 rušíme přídělový systém pro všechny námi dodávané výrobky. Všechny produkty jsou nyní v dostatečném počtu skladem.
 

Pokročilé nastavení komunikace s WATTrouterem M/Mx

Tento způsob umožňuje pokročilé nastavení komunikace přímou editací souboru maker SPOTPRICE_EXEC.mac za použití vestavěného makrojazyka.

Postup nastavení komunikace

Nainstalujte Spotprocessor podle návodu a připojte jej k lokální síti pomocí WIFI. Ujistěte se, že WATTrouter M/Mx je připojen ve stejné lokální síti na dané IP adrese.

Důležité upozornění: Pro úspěšné propojení produktu SpotProcessor s WATTrouterem Mx je nezbytné, aby ve WATTrouteru Mx běžel firmware verze 2.2 nebo novější!

Důležité upozornění: Pro úspěšné propojení produktu SpotProcessor s WATTrouterem M je nezbytné, aby ve WATTrouteru M běžel firmware verze 4.1 nebo novější!

Nastavte limitní ceny a IP adresu WATTrouteru stejně jako při základním nastavení.

Pokročilé propojení s WATTrouterem proveďte v záložce Konfigurace podle obrázku:

  1. Načtěte soubor makra SPOTPRICE_EXEC.mac, zadejte tento název souboru makra a stiskněte tlačítko.
  2. Stiskněte tlačítko Editovat.
  3. Doplňte uživatelská makra pro spouštění při nízké popř. vysoké ceně (3a). Nezapomeňte přitom upravit řádky v podmínkách pro spouštění maker (3b).
  4. Stiskněte tlačítko Uložit změny.
 

Ve výše uvedeném příkladu na obrázku SpotProcessor posouvá výkonový ofset WATTrouteru Mx při nízké ceně na hodnotu -0,5kW. Předpokládá se, že ve WATTrouteru běží firmware 2.3 nebo novější, který obsahuje příslušný registr MODBUS.

V souboru maker lze použít libovolná makra pro komunikaci s WATTrouterem protokolem MODBUS, tedy např. MDB06, MDB16, MDB32. Kompletní popis makrojazyka naleznete v dokumentu Konfigurační soubory a související nastavení.