Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Dovolená - EXPEDICE

19.5.2024
Vážení zákazníci,

v období 10. - 28. června 2024 bude z důvodu dovolené uzavřena expedice. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky, kromě servisních. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední červnová expedice proběhne 7. června 2024! Děkujeme za pochopení.

Ostatní zdražují, my zlevňujeme!

1.1.2024
Vážení zákazníci, optimalizovali jsme naše výrobní procesy a vstupní náklady, a proto jsme byli schopni snížit i koncové ceny oproti ceníku z roku 2023 až o 20%! Pokud jste naším partnerem (montážní firma, velkoobchod), najdete nové ceny po přihlášení k vašemu obchodnímu účtu. V záložce Nastavení mého účtu klikněte na odkaz Váš aktuální ceník. Nejste-li naším partnerem, platí pro vás koncové ceny uvedené v sekci Přímý nákup.

Provoz o svátcích

20.12.2023
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2023 do 2.1.2024 uzavřena. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Další nákup zboží bude umožněn od 2.1.2024. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Uzavření firmy

1.9.2023
Vážení zákazníci,

v období 4. - 15. září 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena celá naše firma. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky ani nebude v provozu servis. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední expedice před dovolenou proběhne 1. září 2023! Děkujeme za pochopení.

Ukončení přídělového systému

29.8.2023
Vážení zákazníci, z důvodu dostatku součástek pro výrobu od 1.9.2023 rušíme přídělový systém pro všechny námi dodávané výrobky. Všechny produkty jsou nyní v dostatečném počtu skladem.
 

Základní nastavení komunikace s WATTrouterem, nový způsob pro WATTrouter Mx firmware 2.3 a novější

Tento nový způsob umožňuje zobrazení spotové ceny a volbu podmínek v časových plánech přímo v rozhraní WATTrouteru Mx. Ve většině případů tento způsob reakce na spotové ceny bude uživatelsky přívětivější než starší způsob externího vynucení/omezení výstupů, protože jak spotová cena, tak spínací podmínky jsou zobrazeny přímo v rozhraní WATTrouteru, a tedy i v desktopových a mobilních aplikacích.

Poznámka: Tento nový způsob nelze použít pro starší modelovou řadu WATTrouter M.

Postup nastavení komunikace

Nainstalujte Spotprocessor podle návodu a připojte jej k lokální síti pomocí WIFI. Ujistěte se, že WATTrouter Mx je připojen ve stejné lokální síti na dané IP adrese.

Důležité upozornění: Pro úspěšné propojení produktu SpotProcessor s WATTrouterem Mx v tomto režimu je nezbytné, aby ve WATTrouteru Mx běžel firmware 2.3 nebo novější a ve SpotProcessoru běžel firmware 2.5 nebo novější!

Poznámka: V tomto řežimu propojení nehrají roli cenové limity nastavené přímo ve SpotProcesoru! Doporučujeme ponechat nastavené výchozí údaje.

Propojení s WATTrouterem Mx proveďte v záložce Základy podle obrázku:

  1. Zadejte hodnotu INDVAL 1-1 PRIC do kolonky Zapsat do zařízení hodnotu VŽDY pro 32-bitový registr s číslem 1-34 (popis registru najdete v návodu k WATTrouteru Mx v kapitolách o protokolu MODBUS).
  2. Zadejte IP adresu WATTrouteru.
  3. Stiskněte tlačítko Uložit a restartovat službu spotProcessor.
 

Po nastavení zkontrolujte funkčnost komunikace. Nejprve zkontrolujte funkčnost komunikace MODBUS v samotném SpotProcessoru v záložce Domů:

Poté zkontrolujte, zda se spotová cena zobrazuje ve WATTrouteru:

Dále již nastavte podmínky v časových plánech WATTrouteru obdobným způsobem jako např. teplotní podmínky. V příkladu níže se výstup v kteroukoli dobu sepne (vynutí), pokud aktuální cena elektřiny poklesne pod limit 10 EUR: