Elektronické systémy pro obnovitelné zdroje, domovní automatizace
 
Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:

nepřihlášen

Zaregistrovat se | Zapomenuté heslo...

 
Aktuality

Dovolená - EXPEDICE

19.5.2024
Vážení zákazníci,

v období 10. - 28. června 2024 bude z důvodu dovolené uzavřena expedice. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky, kromě servisních. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední červnová expedice proběhne 7. června 2024! Děkujeme za pochopení.

Ostatní zdražují, my zlevňujeme!

1.1.2024
Vážení zákazníci, optimalizovali jsme naše výrobní procesy a vstupní náklady, a proto jsme byli schopni snížit i koncové ceny oproti ceníku z roku 2023 až o 20%! Pokud jste naším partnerem (montážní firma, velkoobchod), najdete nové ceny po přihlášení k vašemu obchodnímu účtu. V záložce Nastavení mého účtu klikněte na odkaz Váš aktuální ceník. Nejste-li naším partnerem, platí pro vás koncové ceny uvedené v sekci Přímý nákup.

Provoz o svátcích

20.12.2023
Vážení zákazníci, naše firma bude od 21.12.2023 do 2.1.2024 uzavřena. Poslední expedice v tomto roce bude probíhat 20.12. Další nákup zboží bude umožněn od 2.1.2024. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví a uspořených kilowatthodin s našimi přístroji!

Uzavření firmy

1.9.2023
Vážení zákazníci,

v období 4. - 15. září 2023 bude z důvodu dovolené uzavřena celá naše firma. V tomto čase nebudeme odesílat žádné zásilky ani nebude v provozu servis. Doporučujeme případné předzásobení. Poslední expedice před dovolenou proběhne 1. září 2023! Děkujeme za pochopení.

Ukončení přídělového systému

29.8.2023
Vážení zákazníci, z důvodu dostatku součástek pro výrobu od 1.9.2023 rušíme přídělový systém pro všechny námi dodávané výrobky. Všechny produkty jsou nyní v dostatečném počtu skladem.
 

Základní nastavení komunikace s WATTrouterem, starý způsob pro WATTrouter M/Mx

Tento způsob umožňuje vzdálené vynucení a omezení výstupů WATTrouteru na základě limitních cen nastavených přímo v rozhraní Spotprocessoru. Jedná se o starší (původní) způsob nastavení této komunikace.

Postup nastavení komunikace

Nainstalujte Spotprocessor podle návodu a připojte jej k lokální síti pomocí WIFI. Ujistěte se, že WATTrouter M/Mx je připojen ve stejné lokální síti na dané IP adrese.

Důležité upozornění: Pro úspěšné propojení produktu SpotProcessor s WATTrouterem Mx je nezbytné, aby ve WATTrouteru Mx běžel firmware verze 2.2 nebo novější!

Důležité upozornění: Pro úspěšné propojení produktu SpotProcessor s WATTrouterem M je nezbytné, aby ve WATTrouteru M běžel firmware verze 4.1 nebo novější!

Propojení s WATTrouterem M/Mx proveďte v záložce Základy podle obrázku:

  1. Zadejte limitní ceny v EUR.
  2. Zaškrtněte, které výstupy WATTrouteru se mají vynutit při nízké ceně a blokovat při vysoké ceně.
  3. Zadejte IP adresu WATTrouteru.
  4. Stiskněte tlačítko Uložit a restartovat službu spotProcessor.
 

Po nastavení zkontrolujte funkčnost komunikace. Nejprve zkontrolujte funkčnost komunikace MODBUS v samotném SpotProcessoru:

Poté zkontrolujte spínání WATTrouteru. Vynucení výstupu se zobrazuje zelenou ikonou, jako v případě externího sepnutí pomocí protokolu S-CONNECT. Blokování výstupu se zobrazuje červenou ikonou, jako v případě omezení časovým plánem:

Důležité upozornění: Výstupy ve webovém rozhraní SpotProcessoru jsou označeny podle WATTrouteru Mx, pro WATTrouter M platí následující převodní tabulka:

Zařízení MODBUS SpotProcessorVýstup WATTrouter MxVýstup WATTrouter M
SSR 01S1T1
SSR 02S2T2
SSR 03S3R1
SSR 04S4R2
SSR 05S5S1
SSR 06S6S2
REL 01R1-
REL 02R2-